Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Tot vreau sa intreb si de fiecare data cand scriu uit.
Gabi, cum e Ioana cu respiratia?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Diana are maine serbare la gimnastica la palatul Copiilor la 17,30.Nu stiu cat tine, dar poate ca in jur de ora 19 e gata si asa as reusi sa fug si eu direct de-acolo si sa va mai prind.Chiar cu prunci cu tot dupa mine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Vin si eu, dar dupa ce ies de la Real, la 21 si fara prunci, bineinteles.
Ce sa aduc, Miha?

Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Poate venim si noi...
Miha, da-ne detalii despre locatie si ce sa aducem...
Alina, stii cumva daca vreun laborator mai are fonduri pt analize(trebuie sa le fac fetelor pt inot).

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinacsa


Alina, stii cumva daca vreun laborator mai are fonduri pt analize(trebuie sa le fac fetelor pt inot).

Cristina si gemenele

Cristina, nu stiu niciun laborator care sa aiba fonduri mai repede de 1 luna.
Ce analize trebuie sa faca pt. inot?
Eu stiu ca astea pt. sport, intrare in colectivitate, angajare...nu se fac cu bilet de trimitere, se fac pe bani, deoarece nu-i boala, clinic sunt sanatosi.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, Miha nu a intrat pe forum azi. Daca nu stiti adresa sunati-ma pe mine, daca nu aveti numarul meu scrieti aici si va trimit mesaj privat apoi. Eu las forumul deschis pana plec, pana dupa ora 18.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, primit PM, trimis raspuns.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Buna dimineata!
Dau o cafea de sambata! Apoi merg la bucatarie si smotru.
Ieri ne-am distrat super la Miha, in special copiii, chiar s-au jucat foarte fain si n-am avut nicio treaba cu ei.
Nu s-au plictisit deloc.

Aseara la dush am gasit o capusa pe picior la Dragos (aproape in zona inghinala), nu era prinsa bine si am luat-o usor, cred ca atunci vroia sa intre in piele. Bleah, ce scarbos! Cred ca din iarba aia mare a "colectionat-o". Asa ca, verificati bine pruncii!

Fug la treburi...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Pozee: http://www.dropshots.com/moni2012#date/2012-06-08/15:48:21
Ne-am simtit grozav ieri la Miha,m-am bucurat mai ales ca am apucat sa vad si copiii ca pe unii nu i-am vazut live demuult! Noi am plecat primii pe la 22. Si-asa abia dupa 23,30 s-au culcat copiii dupa baie si citit povesti (cum v-am zis,de Tudor nu scap ,chiar si asa s-a smiorcait ca am scurtat ora de lectura )
We placut !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Pe fuga ... maine nu mere nimeni la strand de dimineata, m-as duce pana la amiaza da nu am cu cine, is fara copil. Daca mereti careva dati-mi un telefon.

Mergi la inceput