Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Carmen e fain acolo, am mai fost anul trecut cu clasa lui Tudor acolo. Am vazut lunea trecuta corturile, cand am fost cu bicicleta la Ceala dar am trecut in viteza...am remarcar ca toate corturile sunt la fel. Cred ca si in pozele tale sunr acelesi corturi. Cum de ai fost doar cu Mela?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Va poftesc la cafea!

Ieri dupa masa (de la 7) am avut serbare de sfarsit de gradi, de fapt o mini serbare la Gemi si apoi joc de voie pana la 11 fara ceva.

X-ray, sa-ti traiasca sotul, La multi ani!

Carmen, am vazut pozele, da' cu pruncii nu mai pui?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Vin io la cafea
CARMEN LA MULTI ANI LUI SERBAN ! (cu intarzaiere) Chiar asa poze cu copiii,nimic? Poate ne mai intalnim macar pe strand ...
Ar fi fain o intalneala si la padure
X-RAY la multi ani sotului !
ALINA chiar aseara a avut si Diana cheful de final la Grand Center (parca asa ii zice la locul de joaca de langa Kaufland,nu?).
Si marti are serbarea.
In sfarsit azi mi-a lipit dintii de sus,urmeaza lucrari la cei de jos Cum s-ar zice:e-i trebuie chelului ? Tichie de margaritar Da' asta e, daca s-a dus naibii fatzeta la un dinte de sus din fatza,a fost musai sa ma apuc si de-asa ceva ca de cand tot aman.
Restul lumii pe unde bantuiti?
Maine vom fi pe strand,ca vine prietena din Timisoara in zona .Dar pe Tudor il las acasa, ca e urlator/hahaitor sef.Nu-l mai car dupa mine decat cand mergem undeva dupa ora 16-17 cand se trezeste si e odihnit,altfel e jale,in loc de relaxare,nervi.
Cine mai vine maine pe strand?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

As veni eu, dar numai dupaamiaza.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Noi am fost azi pe strand, dar n-am vazut pe nimeni prin zona.La ce aglomeratie era, nici nu-i de mirare!
Faza e ca in zona "pentru copii" era pustiu si bazinele goale oare de ce,ca acum vreo luna functionau.Stiti ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,

sambata am fost la Ghioroc pana la urma ca asa au vrut piticii. Ne-am gandit sa mergem duminica dupamasa la strand , noroc ca am citit ca nu este apa in bazine.

Duminica am avut festival de majorete, au defilat pe centru, a fost superb si emotionant.

Saptamana asta avem asa: - marti de la 17 concert de clasa pian, va invitam si pe voi, ultimul a fost superb.
- joi de la 16 serbare la Alex, de la 17 serbare la Vic

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Diana !
Noi am fost plecati in excursie doua zile. Aseara cand an ajuns acasa,la dus si- a gasit Tudor o capusa... Circul de pe lume... Am incercat sa o scot , dar s-a isterizat si nu am reusit decat sa o sparg, asa ca am mers la urgente, unde i-a scos- o si i -a dat antitetanos. I-a mai prescris 10 zile antibiotic, dar am decis sa nu ii dau daca nu se inroseste locul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani, DianaR!

Gabi, era asa mare capusa? (ca ai spart-o...?) Brrr, ce scarba mi de ele!
Cum e locul intepaturii acum?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina a fost destul de mare, cam 2 mm avea corpul. A fost tare ca o pietricia si imi tot aluneca penseta pe ea... Nu a ramas urma, Tudor zice ca e un punctulet mic, dar eu nu am vazut nimc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Elisa!
Alina, sa va traiasca frumoasa si sa va bucurati de ea!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput