Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (19)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

ca de fiecare data , pun si eu o intrebare dar nu ma baga nimeni in seama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ane-maria

ca de fiecare data , pun si eu o intrebare dar nu ma baga nimeni in seama

ANE-MARIA mamica fericita de Bianca  ( 08.02.2012)

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2292582467172.124140.1027338712&type=3




eu cred k ti s-a raspuns si pe Fb la intrebarea ta cu inclinatul spatarului dar cel mai bine intrebi medicul ..eu l-am pus de la 3 luni la 45 grade si la 6 se poate lune la 90 grade..dar totusi intreba medicul cum am facut si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursulet33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81

Ursulet, azi iar o dau pe dulce si in week-end tot asa ca incep de luni un program de 90 de zile de sport intesiv de la bubbles un program de sport. Si mi s-a parut o scuza buna sa mai aman putin pe langa ca a refacut sotu'ieri provizia de milka. Sa arunc mancare? Pai nu e pacat?????

Mamica de Matzalic grasunel


de luni? pai nu mai bine de maine ca e 1 iunie, inceput de luna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Anne, eu am vazut ca ti s-a raspuns pe FB si cu ocazia asta l-am pus si pe al meu sa ne incline spatarul la 45 grade ca nici bestiuta mea nu mai vrea in landou. Sa va mai zic si ca nu mai incape in caruciorul Primii Pasi pe care-l avem de curte si drumuri accidentate?????
Ce stiu eu sigur e ca pana la 6 luni nu are voie sa stea inclinat la 90 grade.

Beeey Ursuleata, vezi de ce nu are ursul coada? Pai cum sa incep ceva de sambata??? E impotriva firii. Lasa, ca si 4 tot inceput de luna se zice ca este. Ca sa nu mai vorbim de faptul ca e un adevarat semn, or nu are masa 4 picioare pentru stabilitate????? Clar, cifra 4 e cu noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

La multe lunitze frumoase Robert si Antonia!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

nu am decat o clipa libera, sunt in urma cu 10 pagini la citit, dar vreau sa ii spun si eu Bulinutei multa sanatate pentru Rares!


Cat despre borcanele: daca intentionati sa plecati cu copilasii pe undeva si nu aveti cum sa gatiti, va sfatuiesc sa le dati macar din cand in cand cate un borcanel - mai ales de legume. Altfel riscati sa patiti ca mine, cand Rebeca la 11 luni nu gusta nici un fel de leguma la borcanel si am plecat in concediu. Cu greu am gasit un borcanel de la Organix care nu il vomita.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bella_sib spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_cls

La multe lunitze frumoase Robert si Antonia!!!

Mamica fericita foc de Eva Georgiana (16.02.2012)


Si de la noi!

Bulinuta multa sanatate pentru Rares, sa ajute DD sa scapati cat mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ane-maria

oare e o k dc o plimb pe Bianca in caruciorul sport inclinat la maxim adik la 45 de grade ?nu mai vrea in landou

ANE-MARIA mamica fericita de Bianca  ( 08.02.2012)

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2292582467172.124140.1027338712&type=3




Eu zic ca e ok daca nu sta mult. Noi nu am schimbat landoul ca doarme ziua in el, dar si Tudor a inceput sa vocifereze cand il tin acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursulet33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81

Beeey Ursuleata, vezi de ce nu are ursul coada? Pai cum sa incep ceva de sambata??? E impotriva firii. Lasa, ca si 4 tot inceput de luna se zice ca este. Ca sa nu mai vorbim de faptul ca e un adevarat semn, or nu are masa 4 picioare pentru stabilitate????? Clar, cifra 4 e cu noroc.

Mamica de Matzalic grasunel




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursulet33 spune:

Iulia sta de o ora jumate la san, mai molfaie, mai motaie... si cum incerc s-o pun jos plange de ti se rupe inima. asa ca stam si ne uitam la filme

Mergi la inceput