XYZ a EVALUAT POZITIV acest raspuns al tau

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ti-am aprobat mesajul, ai primit mesaj privat?

Tu primesti PM daca cineva aproba un mesaj de-al tau, nu daca tu aprobi al altuia... ceva nu inteleg, din ce scrii tu este pe invers...

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Exact-primesc pm-""Trimis catre userul x,jenn a evaluat acest mesaj al tau.Acest mesaj este generat automat de catre sistem,nu este scris de jenn."Este clar acum,cred.Primesc mesaje cand evaluez diverse raspunsuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am inteles. Merci.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Multumesc.Am avut eu sansa sa evaluez si mesajele unor persoane care nu au dezactivat functia respectiva.Initial credeam ca ea dezactiveaza tot(si daca ti se evalueaza si daca evaluezi) ,dar nu e asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Hai sa ne intelegem. Daca tu iti activezi functia din profil personal in clipa in care cineva iti evalueaza o postare primesti un mesaj privat pentru fiecare evaluare facuta de cineva la adresa postarii tale.
Daca dezactivezi din profilul personal, atunci aceasta informare este inhibata si nu ar trebui sa mai primestio nici un mesaj privat in acest sens, oricate evaluari ai primi de la altii.
Dar nu are legatura cu evaluarile facute de tine. Am inteles corect ca desi tu faci evaluarea, tot tu primesti mesaj privat cu exact evaluarea facuta de tine?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Da,asa e,primesc mp despre o evaluare facuta de mine. E copia celui primit de userul al carui mesaj l-am evaluat.Scuze daca nu am fost clara de la inceput!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ok - multumesc pt precizare.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Dar acest mesaj nu se regaseste in outbox cumva?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ba da...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Atunci este corect.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput