XYZ a EVALUAT POZITIV acest raspuns al tau

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

sau "daca mai apasati o data va fi sters si inlocuit cu un emoticon care-si cere scuze"

----------------------------------------------
ex-AB, ex-AC,
personalitate reunificata :))

Primele sfaturi de la Alaptat HelpLine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui AB_AC

Andacos voiam sa-ti spun de ce ... dar poti sa-ti dai seama si singura:))

----------------------------------------------
ex-AB, ex-AC,
personalitate reunificata :))

Primele sfaturi de la Alaptat HelpLine

Oricit de naiv tzi s-ar parea TZIE,nu,chiar nu-mi dau seama,de asta am si intrebat!

Chiar nu vad cine are timp sa-si modifice profilul cu sau fara semnatura,dupa fiecare postare,pentru ca u alta explicatzie nu vad a fi!

Oricum,dupa ce "tzi-am atras atentzia"vad ca apar mesajele doar cu semnatura!

PS:Si de "strategia"ta cu voturile negative,stergerea si repostarea celuiasi mesaj...m-am prins!

Am modfificat ieri la profil si nu ma mai instiintzaza mesageria de evaluarea mesajlor!

Dana


www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Am modfificat ieri la profil si nu ma mai instiintzaza mesageria de evaluarea mesajlor!

Dana


www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit


Deci se poate? excelent, de aia intrasem.
spamagioaica rau de tot functia asta de notificare.
ia sa ma duc sa dezactivez si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Apropos de reclamatii, eu am innebunit cautand un buton de dezactivare, ceva...chiar ma gandeam, pe ce oi fi apasat din greseala, de tot primesc pm. Da' acu', gata... bine ca am intrat aici.
In fine...si eu cred ca subiectul acesta ar trebui pus undeva mai la vedere, ca sigur mai sunt care s-au saturat de pm de-astea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Raza de soare

Apropos de reclamatii, eu am innebunit cautand un buton de dezactivare, ceva...chiar ma gandeam, pe ce oi fi apasat din greseala, de tot primesc pm. Da' acu', gata... bine ca am intrat aici.
In fine...si eu cred ca subiectul acesta ar trebui pus undeva mai la vedere, ca sigur mai sunt care s-au saturat de pm de-astea...


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=172793&nm=Dezactivarea-optiunii-evaluarea-mesajelor



www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Am dezactivat optiunea de doua zile si tot am primit acum un pm!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Glicina spune:

Eu scriu rar. Nici de citit f f atent nu prea am timp. Mi se-ntampla sa mai aprob cate un mesaj, tocmai ca sa-mi economisesc bruma de timp, dar si pt ca intr-adevar sunt de acord cu autorul acelui mesaj si fara sa ma gandesc ca poate fi atat de deranjant... De-aici incolo n-am decat sa aprob in gand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Fiind optiunea unui utilizator daca doreste sau nu doreste sa primeasca aceste informari presupune faptul ca nu il/o deranjeaza in cazul in care decide sa le primeasca.

jenn - daca dupa dezactivare se mai intampla sa primesti PM te rog sa revii cu info in acest sens. Multumesc!

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui Raza de soare

Apropos de reclamatii, eu am innebunit cautand un buton de dezactivare, ceva...chiar ma gandeam, pe ce oi fi apasat din greseala, de tot primesc pm. Da' acu', gata... bine ca am intrat aici.
In fine...si eu cred ca subiectul acesta ar trebui pus undeva mai la vedere, ca sigur mai sunt care s-au saturat de pm de-astea...


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=172793&nm=Dezactivarea-optiunii-evaluarea-mesajelor




Ehei, Marius, sunt ani intregi de cand n-am mai intrat la profil, noroc cu subiectul acesta... Multumesc, o sa tin minte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Uite acum am aprobat doua mesaje scrise de doi useri diferiti,am pm doar pt unul.

Mergi la inceput