Delfinasi jucausi de iulie-august (74)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Ochidut, m ai facut sa Offff, saracii copii si parinti!
Hai ca mi am imaginat cum tu si P va ingramadeati in usa:)))) iar L degajata va privea.....



Nu ma faceti sa ma apuc de tigari
Nici gand!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Tina, soacra sefa te face, nu noi
Anca, mersi de cafea ( nici mara nu vrea la olita, sta pe reductor)
Ochidut, eram si noi acolo. La fel am patit, mara a vazut baloanele si ne-a dus acolo. Cand am vazut despre ce e vorba am vrut sa plec dar nu am reusit sa o iau asa ca ne-am asezat spre o banca mai departe putin, dar tot se auzea..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

cu mare placere, am in tolba si ceai si capucino, frape cu umbreluta, dar mai la vara acum poate un lapte cald ceva sau o ciocolata sa va mai inveseleasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mousel

buna ziua
am citit zilele trecute ca aveti cartea cu Super Nanny
se poate sa o primesc si eu?

fetita cu fundita IULIA (19.08.2010)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=250230075003197&set=a.250228758336662.80604.100000486203393&type=1&theater


Da-mi pe PM adresa ta de mail si iti trimit cartea

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_vlad

cu mare placere, am in tolba si ceai si capucino, frape cu umbreluta, dar mai la vara acum poate un lapte cald ceva sau o ciocolata sa va mai inveseleasca!

Anca, mami de bebelina MARIA (30.07.2010) si astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)


sunt la a doua cafea
si inca tot nu am reusit sa ma pun pe picioare
vremea asta ma omoara!


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

vai fetele, m-a luat un plans cumplit citind ce a povestit ochidut despre comemorarea copiilor ingerasi

of, sa ne fereasca Dumnezeu de asemenea tragedii si pe noi si pe toti parintii din lume!

adriana stai linistita mami

Denisa multumesc pentru telefoane, va asteptam sa veniti, poate macar atunci va fi vreme frumoasa!

Miichelle, nu puteti schimba biletele pentru alta perioada? dupa jumatatea lui iunie eventual, dar probabil nu-si poate amana sotul tau concediul

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Ziua buna mamici!

Mai apuc si eu sa-mi trag sufletul si am ajuns in sfarsit la zi cu cititul (de aproape doua saptamani nu mai citisem nimic).

ochidut m-a bufnit si pe mine plansul numai citind ce ai scris. Noi am prins o actiune asemanatoare cand am fost in Sibiu anul trecut doar ca fundatia respectiva aprindea lumanari din acelea micute si le-au pus pe jos in forma unei cruci imense. Am bocit si atunci de numa.

La noi a venit ziua ce mare. De maine mergem la cresa! Sunt cam agitata din cauza asta dar sper din suflet sa fie totul bine si sa se acomodeze rapid.

Eu am primit raspuns afirmativ de la job si voi incepe in jur de 11 iunie.

Va las ca ma duc sa fac lista si gentuta pentru maine.... am niste emooootiiii!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

oana si eu am dat gata a doua cafea de mult nu stiu daca o mai beau si pe a treia ce se va intampla!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

mousel te rog sa verifici mailul si sa imi spui daca ai primit ,,,,

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

saddie - mult succes la cresa! Presupun ca o lasi program redus la inceput. Acomodare rapida!

puiutz - nu putem schimba, am si platit 50%, in plus trag sperante sa nu nasc la Constanta totusi
Si asa e un efort pt mine sa merg atata drum la 32 saptamani

ochidut - ce imi place cum povestesti de Larisa..
Si eu am varsat cateva lacrimi.. off, bietii parinti, nici nu vreau sa ma gandesc ce e in sufletul lor:(

pufescu - imi pare rau ca nu ai incredere in parinti.. Nu mai poti totusi discuta cu ei?

Bianca a inceput sa zica "u pot" (adica "nu pot") cand nu reuseste sa faca ceva, e atat de haioasa. Si a devenit foarte posesiva, bineinteles tot la gradi a invatat, "apa mia", "mindea mia", nu lasa alti copii sa se joace cu formele ei de nisip in parc.. Nu stiu cum sa o dezvat.


*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010) si www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqxxxvmaz2dwoj.png" target="_blank">29+ cu

Mergi la inceput