Lista Gradinite bila alba /bila neagra - sect2 (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pink_lady spune:

Eu voi sta cu el o ora sau cat are nevoie sa se dezlipeasca de mine. Il voi lasa direct la program lung pentru ca nu vreau sa creez confuzii.
Toate educatoarele tb sa fie calde si sa ajute la integrarea copilului.
Baietelul meu are 2 ani fara 1 luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pink_lady spune:

Eu il Voi duce la arlechino.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns outoftown spune:

Buna,
Nu raspunde nimeni care are copilul la Angels Academy?... Ma intereseaza tot in zona Muncii-Iancului, fetita mea are 1 an si 8 luni, deci servicii de cresa...
Multumesc, sanatate si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iustin spune:

Are cineva copilul la Angel,s Academy? Imi puteti spune cum este gradinita? Vreau sa inscriu copilul la aceasta gradinita si m-ar ajuta foarte mult parerea unui parinte care are copilul inscris la ea. Multumesc. Adriana_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iustin spune:

La gradinita Amalia Kindergarten am citit ca masa se serveste in regim catering.Cei care aveti copiii la aceasta gradinita sunteti multumiti de masa? Zilele acestea trebuie sa ne hotaram la o gradi din zona Iancului, Amalia sau Angel's sau...daca stiti o gradi buna in aceasta zona...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fiona67 spune:


Iustin, aici s-a discutat despre Angel's Academy

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168790&nm=Gradinita-Angels-Academy-impresii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidsta spune:

Bell, recomand cu multa caldura, Mecet 53.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iustin spune:

Aveti copilul la Bell? Imi puteti da mai multe amanunte despre gradinita? Multumesc. Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidsta spune:

Nu am termen de comparatie asa ca s-ar putea sa fiu subiectiva. Oricum eu sunt foarte multumita, de conditii, de bucatarie, de activitati si mai ales de personal.
Merita sa faci o vizita, chiar e ok. Si ok s-ar putea sa fie putin ca si calificativ ... nu cree ca exista multe gradinite cu care sa concureze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamamea spune:

Buna, e adevarat, gradinita Happy Place s-a desfiintat? Ce alte gradinite in apropiere ar fi inafara de Praslea cel Voinic? Despre gradinita asta am auzit numai cuvinte rele.

Mergi la inceput