Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (17)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_cls

La multe lunite frumoase bulgaras sef Sven!
La multe lunite frumoase Ioana de Lexi si Iulia de Ursulet!!!!


Mamica fericita foc de Eva Georgiana (16.02.2012)






si de la noi un mare LMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui tebligia

Citat:
citat din mesajul lui anca_cls

La multe lunite frumoase bulgaras sef Sven!
La multe lunite frumoase Ioana de Lexi si Iulia de Ursulet!!!!


Mamica fericita foc de Eva Georgiana (16.02.2012)

si de la noi!




si de la noi un mare LMA


Poze noi la semnatura!
https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

alice ce mai face radu cum mai papaceste?
adriana dar bubulina ta?

pe mine m-a lovit nostalgia , nu-mi vine sa cred ca a trecut un an de cand am aflat ca sunt graviduta (maine se implineste) asa ca "bantui" pe la odiseea de ian-feb 2013

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Ane , draga mea, departe de mine gandul de a face analize pe text. Eu am proprietatea termenilor si sunt printre ultimele persoane care are nevoie sa i se dea definitii din DEX. As vrea sa ne pastram decenta si buna cuviinta fara sa ne aprindem asa repede, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

La multi ani Sven, Iulia, Ioana!!!!


Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

georgia nu a zis o cauza clara...zicea ca ar putea fi si vaccinul de 2 luni...noi nu mai facem nici acum la 4 luni nu mai fac cred ca pana la un an nici un vaccin...

doarme de rupe omulet...imi vine sa il mananc, doarme pe o parte ca un om mare

si pe mine ma rupe mijlocul...ma doare coloana de turbez si de a vremea asta...m-a terminat definitiv...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Raluca, cred ca ti-a stat inima...nici nu vreau sa ma gandesc, trebuie sa fim foarte atente.
Anda, asa este, nu vad ce s-ar putea intampla rau...Oscilam si noi intre variantele Grecia/Bulgaria, pe roti, probabil o vil/apartament cu bucatarie. Si eu abia astept sa-l vad pe Tudor balacindu-se in piscinuta gonflabila. Am vazut cateva modele care au si "acoperis", ca totul sa fie cat mai safe.
Am avut parte de o ora de iubire nebuna...Eu si "barbatelul" vietii mele...Ce pot face doi indragostiti intr-o zi ploioasa decat sa se iubeasca? Mi-a adorat sanul, i-am divinizat obrajii, mi-a framantat nasul, i-am sarutat ochii, mi-a ciufulit parul, i-am desmierdat fruntea...A fost splendid, cred ca e unul dintre lucrurile pe care nu le voi uita curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Anda, nu ma tem ca ia prea mult in greutate, ci sa nu ii provoc un disconfort mai mare. Pe moment adoarme, e drept, dar ma gandeam daca nu cumva din cauza ca nu ii e chiar ok la burtica se trezeste asa des. Mersi pentru raspuns
In fine, sper sa fie ceva trecator si sa revenim la macar 3 ore de somn continuu noaptea.

Si eu as vreea cu bebe la mare, dar nu stiu inca unde.

Ileana, ce frumos scrii tu acolo de barbatelul tau
Si mie imi creste unima cand il vad pe Cristi zambind cand da cu ochii de mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Amelia, sunt sigura ca veti reveni la programul obisnuit cat de curand. Filip nu prea mai papa noaptea, mai mult insist eu sa ii dau sanul asa, in somn. Dar pana acum 2 sapt, se trezea si din ora in ora sa pape

Ileana Si asta e doar inceputul povestii voastre de dragoste. Sa vezi cand incepe si el sa te mangaie dragastos, sa se uite in ochii tai si sa iti spuna "MA-MA", sa alerge cu bratele intinse spre tine, sa te ia in brate si sa iti spuna "TE IUBESC"

Ploile astea nu tin cu noi..Sper sa reusim sa punem de-o intalnire cu bulgarasii

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

bulinuta27 , scuze dar ce pb. are bebe? scuze poate ai mai scris dar nu mai retin minte.
Si a mea fata doarme de rupe noaptea se culca dupa ce papa la 21.30 si se trezeste la 8 dimineata cu pauze de papa la 1 si 5 noaptea si ziua doarme binisor numai ca nu papam cum trebuie, azi a papat un pic mai bine sper sa-si revina, si mie mi se pare ca de la vaccinul de 2 luni fata nu mai papa bine noi i-am facut si rotarixul si cred ca de la asta e cauza.



mamica de Maria Elisa

Mergi la inceput