Delfinasi jucausi de iulie-august (73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Nina, sa-mi spui si mie secretul!!! Eu ma mai las la bb2...

Raul nu are nici un program la olita. Si ma tot cearta Ramo, ca eu stiu cand face kk, dupa cum sta, dar nu il pun pe olita. Comoditatea!!! Eu astept sa creasca mare si sa se ceara singur...



Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

MI 2

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainotna spune:

Neata!

Crispro, ce ma bucur ca-i place lui Vladut si ca e atat de entuziasmat. Distractie frumoasa si vreme buna in continuare!
Rody, bine spui tu cu manualul de intrebuintare, degeaba-i
Cris2010, am fost in N. Iorga, de mine e cam departe Pipera si e cam rau cu programul, acolo nu-i in nici o zi prelungit. In N. Iorga, marti e pana la 18.30. Era aglomerat dar nu am stat mai mult de o ora. In Pipera sigur e mai liber, scria mare acolo sa mergem in Pipera ca sunt multe ghisee Si, va asteptam pe litoral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissteo spune:

Cris2010, am fost noi in Pipera acum 2 saptamani, azi tre sa ridicam pasapoartele. Asa am zis si noi, sa nu mergem in Iorga ca e mai librer dincolo, dar a durat ceva. Am stat cam trei sferturi de ora, erau mai multe ghisee, dar aglomeratie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata!
Vaaai rodi ce-mi faci? sper din suflet sa isi gaseasca, copiii mei, parteneri de viata de treaba, care sa ii respecte si sa ii iubeasca. Sa imi fie usor sa fiu soacra buna :))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Ainotna, Crissteomerci.
Eu am fost intr-o zi la Pipera cu o alta treaba si cat am stat sa astept doua ore un certificat de inmatriculare, n-a venit nimeni la pasapoarte. Cred ca depinde de zi...

Ainotna, multa sanatate la baieti.

Racusor, multumim de articole. Pe perna SN nu doarme (desi ii place sa adoarma pe cea mai inalta si mai mare perna pe care o gaseste in pat), dar eu ma tot gandeam cand si cum sa facem 'transferul' de la patut la pat.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

a fost teatru de papusi la cresa,40 de min.strumf a stat cuminte si a aplaudat la final.

nu stiu ce a inteles,daca a ras pt ca radeau si ceilalti (mai mult ca sigur),dar a stat cuminte,ceea ce ma bucura mult.

abia astept sa il pup tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Paula - si eu stiu cand face, si am incercat de vreo doua ori sa o pun repede pe olita/wc dar nu a mai facut, asa ca mai bine mai astepti, zic si eu.

Pasapoarte - la Iasi se poate programa online ora la care sa mergi, ma gandesc ca se poate si la Bucuresti.

Patut - si eu as mai astepta pana spre 3 ani, ca vad ca doarme foarte bine in patutul ei si o stiu bine acolo intre gratii. Avem timp sa ne trezim cu ei la usa cand mai cresc

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010) si www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqxxxvmaz2dwoj.png" target="_blank">29+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Rebeca nu mai doarme in patut decat ziua. Noaptea se trezeste si iti arata patul mare (de la ea din camera), sa o pui acolo. Asa ca de vreo saptamana nici nu o mai pun in patut; oricum e show seara ca trebuie sa duc fotolii si scaune langa pat sa nu cada mandra.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Eu sunt din 21 iunie la mare. Cu cine ma vad? Facem listuta de acum...


Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

MI 2


Sa ma treci pe lista

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
27+

Mergi la inceput