MONTIGNAC (173)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

deci ca si cramen m-am cantarit...la mine e 69.4 ..ma mir ..sincer ma mir ca saptamanile astea am avut o viata tare zbuciumatacu mancat multe nepermise

meniul de azi:
Md: lapte cu fulgi, in care am taiat si o banana(mancat deja jumate de castron si nu mai pot ca is ghiftuita)
G: mar/porto
P: iepure cu legume
G: mar
C: cred ca ciorba de afumatura

azi sper sper sa ajung si io la mama ei de sala

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,

la mine e cu stagnare. Aseara si azi dimineata mi-am facut morala zdravana asa ca de azi sunt hotarata sa fiu strict conforma. Am zis.

Deci azi MD virsli de Vata 1 buc cu branza si rosii
P mazare cu carne de pui
C tocanita de ciuperci care mi-a iesit bestiala

Va multumesc fetelor pentru sustinere.

Andanii sper sa-ti rezolvi problemele. Si eu zic ca poti sa ni le impartasesti si noua .

Ninha eu sport ce mai reusesc sa fac e doar in fata tv-ului. Mai bag cate un Shan, mai un program din P9o x, si mai am vreo 2 dvd-uri cu sport si le alternez. Nasol e ca daca nu reusesc sa ma trezesc dimineata sa fac peste zi nu mai apuc.

Va pup si spor la slabit.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Va puppppp

Tananam tananam .... cantarul meu arata 64.00 .... s-a mai dus putin .... incet dar sigur spre marea victorie



andanii

2007...2012 de la 95 la 65 kg :):)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Felicitari fetelor care au slabit si indeosebi lui Dana

Mel, ti-au iesit lipiile?

Ninha, facusi macarons? Chiar am vazut in weekend unii mov cu levantica si crema de ciocolata si m-am gandit la tine

Oana ardeleanca, ce mai mananci?

Somleac, e bine si asa cu sportul. Bravo pt hotarare . Scrie zilnic ce mananci si vei evita mai usor abaterile.

Meniu azi:
MD: avocado, wassa, ardei
P: tocanita de pui si naut cu gogosari murati
C: habarnam, poate niste mere daca nu mi-a prea foame dupa pilates




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

offfff..nu se putea sa treaca o zi in care sa fiu si eu linistita...acum am alta problema cu casa..trebuie sa predau cheia pe 30 iunie la 12 ziua si celalalt contract incepe pe 1 iulie...la naiba eu nu-i mai inteleg pe englezii astia!! am capul patratele de o luna nu mai am liniste la naiba de la un shit de apartament

nu mai imi iau cina ca nu-mi mai vine sa mananc nimic...

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Intrebare urgenta, sper sa-mi raspunda cineva pana dimineata.
Am facut acu seara virsli in corn cu aluat din faina integrala imbogatita cu tarate de ovaz, germeni de grau si seminte de in. Pot manca si eu dimineatza?

Dana felicitari, waw nu pot sa cred ca ai aproape 10 kg mai putin ca mine. felicitari. Eu iar la 72.

Brindusik imi pare rau de pataniile tale cu locuinta. Din pacate nu pot sa te sustin decat cu o imbratisare virtuala.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Somleac eu zic ca poti manca, dar ai grija sa combini cu alimente fara grasimi.

Puisorule , super lipiile. pt retzeta.

Brandule si ce faci mama cu bagajele ? Ce cretini !

In 2 saptamani fix, sotzul mi-a slabit 6,2 kg, in conditiile in care a mancat zilnic pe saturate. SUUUUPER !

Meniu:
D: lipie cu iaurt degresat
P: Ciorba de loboda cu ardei iute, pulpa de pui la gratar
C: Salata verde si rosii, un iaurt normal si bineinteles desert - o cutie fagaras amestecat cu 2 lingurite fructoza si fructe de padure, 2 randuri dintr-o ciocolata indulcita cu fructoza

Mentionez ca desert mananc doar eu, sotzul nu si probabil ca asta e motivul pt care el slabeste constant, iar eu nu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

mel asta ma intreb si io..ce fac cu bagajele..acu mi-o scris tipu de la noua agentie ca o sa vb cu tipa care sta acolo sa vada cand are ea de gand sa se mute si se interseaza daca exista ceva loc de depozitare (desi nu crede ca exista)
si sotul tau slabeste...CA ARE DE UNDE..tu esti chiar fit!

somleac senchiu de sustinere


Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Brandu, chiar sunt dusi cu pluta englezii astia . Sper sa rezolvi cumva

Somleac, daca taratele si germenii de greu nu au fost in aceeasi cantitate cu faina integrala atunci cornurile sunt de faza 2.

O zi frumoasa va doresc doamnelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORE33 spune:

Desi nu prea mai scriu din lipsa de timp, vin si eu cu raportul de azi:53,5 kg.Incet incet sper sa reusesc.
MD cereale conforme cu lapte
P supa cu legume , carne cu salata
C salata cu ceva branza
G mere verzi

Mergi la inceput