Pinguinii se imbraca de la Prada [15]

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Corina am modificat, merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Mie atat imi pare rau: ca nu se pot descarca si toalele gratis de pe net.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui glimmer

Mie atat imi pare rau: ca nu se pot descarca si toalele gratis de pe net.




Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui glimmer

Mie atat imi pare rau: ca nu se pot descarca si toalele gratis de pe net.




so, ati mutat sediul "la Prada"?

corap, iubesc culoarea bleu-verzui. modelul nu prea ma avantajeaza, dar as trece peste asta.

lady, ce fac bebelinele?

pup gasca vesela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Opa, a aparut iar dahriana cu un subiect fierbinte. Tineti-va bine ca iar incep furtuni DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Am deschis linkul ala cu ciudatenii propus de Glimmer mai devreme (nu ca e ea impricinata, doar pentru reper spun) si in 10 minute mi-a crash-uit hard disk-ul de tot, toata informatia s-a sters, a trebuit sa reinstalez windows-ul.E drept ca nici antivirusul nu era activat, my bad, dar asa chestie nasoala nu am vazut in viata mea! Nici in safe mode nu a mai putut fi nimic recuperat,s-a dus cu ploaia toata munca mea de zile intregi... Curiozitatea a omorat matza, na! Mi-au trebuit pantofi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

OMG Julia! Si eu am deschis linkurile si nu a patit nimic compul, nici nu mi-a dat mesaj de atentionare de site infectat...
Imi pare rau ca ai patit-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Eu am intrat acum din nou pe link-urile alea si la unul dintre ele m-a atentionat antivirusul (avea un troian). Deci, aveti grija sa navigati protejat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

io 1,76 (si la 12 ani tot atat aveam, numai ca purtam considerabil mai putin si la tzoale si la pantofi )

Holy C(o)rap ! ! ! eu pe varfuri ating 1.60

Vestea buna este ca inaltimea mea a fost introdusa in standardele parcurilor de distractie deci pot ataca orice roller coaster care-mi face pofta . Limita de greutate nu exista ... horrray !

Vestea proasta este ca inaltimea mica cere greutate si mai mica - una este sa distribui XX kg pe 1.78 si alta pe 1.60.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

Stii cum a fost? FULGER. M-am uitat la vreo cateva perechi, mai vorbeam cu al meu, mai comentam o poza, trecusera cam 10 minute. Brusc mozzila crashed, apoi au inceput sa dispara toate fisierele de pe desktop, unul cate unul, fiecare cu ceva mesaj de atentionare cu error script.A ramas comp in c... gol, doar cu optiunea de turn off/switch user, si programele au disparut, tot-tot.
Nasol, m-am fript rau, ce sa inteleg din asta, ca pantofii nu-s de mine? :))

Eh, atata rau, recuperez eu munca, dar e frustrant... rau!

Mergi la inceput