Pinguinii se imbraca de la Prada [15]

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui viviana
Fata mea avea perle de alta natura. In general vorbea tampenii dotata fiind cu o imaginatie bolnavicioasa.

A spus educatoarelor de la gradi:
- ca ta-su are o sabie lunga si ascutita cu care o impunge cand nu e cuminte.
- a spus ca are 2 tati: unul in Spania si altul acasa care e ingropat, pus intr-o punga, si iese din cand in cand sa respire.


Hahahahahahaah - bestial ! ! !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

Vivi, tu le visezi, ea e cu un pas inainte: le pune "in practica"

e mortala fiica ta! rad aici singura de cand am citit. dar domnul vostru mai indraznea sa mearga la sedintele cu parintii e curiozitatea mea?

ca ati vorbit de zodii, nu sunt genul innebunit dupa asa ceva insa trebuie sa marturisesc ca m-am distrat de minune cu asa ceva:

www.damaideparte.ro/index.php/un-horoscop-ireverentios/338/" target="_blank">http://www.damaideparte.ro/index.php/un-horoscop-ireverentios/338/

are si partea a doua tot pe acolo pe undeva. sau mai simplu google un horoscop ireverentios




Sa alegi îndoiala ca filozofie a vietii e ca si cum ai alege nemiscarea ca mijloc de transport. (YM)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

AQUAI....MAI,nu-i adevarat......de cand am eu avataru` si e prima data acu` cand citesc horoscopu` ala....e bestial...avataru` s-a lipit da` restu`...cred ca e cea mai tare chestie pe care am citit-o in ultimul timp pe forum.....


Ar trebui pus linkul la generale pe prima pagina.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Aqai

Vivi, tu le visezi, ea e cu un pas inainte: le pune "in practica"

e mortala fiica ta! rad aici singura de cand am citit. dar domnul vostru mai indraznea sa mearga la sedintele cu parintii e curiozitatea mea?

ca ati vorbit de zodii, nu sunt genul innebunit dupa asa ceva insa trebuie sa marturisesc ca m-am distrat de minune cu asa ceva:

www.damaideparte.ro/index.php/un-horoscop-ireverentios/338/" target="_blank">http://www.damaideparte.ro/index.php/un-horoscop-ireverentios/338/

are si partea a doua tot pe acolo pe undeva. sau mai simplu google un horoscop ireverentios




Sa alegi îndoiala ca filozofie a vietii e ca si cum ai alege nemiscarea ca mijloc de transport. (YM)

La noi unele lucruri "se leaga"!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

in 3 ore sper sa fi decolat deja spre Anglia. abia astept sa ajung in avion, ca la programul meu de pasare de noapte ar fi fost imposibil sa reusesc sa dorm pana la ora asta; asa ca mi-am luat o zi in plus de concediu, am dormit pana la pranz, am baut vreo 3 cafele serioase in timpul zilei, si acum sper sa treaca repede urmatoarele ore, pana voi reusi sa atipesc in avion.

pup pinguinele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Maine incep munca . O sa va spun maine seara cum a fost.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ioana, tinem pumnii.
-----------------

Unde-i subiectu' incendiar?

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

care?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

Maine incep munca .


Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Eumada, nu stiu. Ne amenintase Buflea cu el. Parca.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput