Grupuri private

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Interesante schimbari.
Mie-mi place mult sa citesc unele mamici pe care le vad la odisei :( Sa inteleg ca asta nu va mai fi posibil ?

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Interesante schimbari.
Mie-mi place mult sa citesc unele mamici pe care le vad la odisei :( Sa inteleg ca asta nu va mai fi posibil ?

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.


te inscrii la odisee




Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Si daca e cineva care vrea sa citeasca acolo cere sub o identitate falsa (sa zicem ca e chiar asistenta de care se vb in prima postare, care intra cu un nume nou, ca fiind mamica unui copil de varsta copiilor de la topicul la care vrea sa intre, spunand ca acum a descoperit subiectul si vrea si ea sa intre in grup) intrarea in grup?


pur si simplu...

Hobby

calator de profesie


pai eu cred ca activarea "butonului" privat s-ar face dupa un anumit timp, dupa ce persoanele "se cunosc"..asa cum e in cazul lui pisigri!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Va exista un lider de grup/un administrator, care va avea responsabilitati serioase pentru grupul respectiv responsabilitati ce vor deriva din exact drepturile de administrare pe care le va avea. Daca va este mai usor puteti sa priviti aceste grupuri private ca o minifamilie DC virtuala.
Ideea a existat de multa vreme.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

:((( pacat , sunt multe fete dragi pe care le citesc cu mare drag.


_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

:((( pacat , sunt multe fete dragi pe care le citesc cu mare drag.


_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.




In ce sens pacat? Ce anume te necajeste?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

In sensul ca poate nu vreau sa le trimit pm cu "ce mai faci' ci le citeam la grupurile la care scriu si asa stiam ca sunt ok :-)
asa cu usile inchise nu se va putea.

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Si eu sunt de acord cu ceea ce spune mamagiuliei!

Eu cred ca Dc este ceea ce este ,pentru ca este asa cum este!
Nu intzeleg rostul acestor grupuri private,nu vasd de ce ar trebui sa cer acordul cuiva sa sciu la un subiect care unii vor considera ca...nu ma intereseaza!

Va apare aceasi situatzie ridicola care este si pe FB,grupuri,grupuletze,burfa-birfisoara(sa nu venitzi sa spunetzi ca nu-i asa ca orice discutzie despre altzi memebri sau subiecte,in privat birfa se cheama,indiferent ca va place sau nu va place),tota lumea va viza si discuta,sub pretextul grupului privart!

De ce sa fie odiseele private?Car ar fi logica?Credetzi cumva ca intereseaza pe userul andacos,cite tripluteste si amniocenteza a facut userul y?Credetzi ca intereseaza pe andacos,cite scutece a schimbar userul Z de la nu stiu care odisee?

Viviana,cred ca ai sa ramii uimita cite cereri de grup privat vor fi!

Eu vreau sa ramina totul asa cum este!Evolutzia in lumea virtuala,se poarte si altfel,nu imitind stiu eu ce alt portal!

Nu vreau ca libertatea mea de forumistasa fie ingradita pe forum!
Si mai cred ca totusi cine vrea atita confidentzialitate si privat,nu scrie pe forum!Iar cine se teme si de umbra lui,ori nu scrie deloc,ori are grija ce scrie!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB_AC spune:

E o idee buna.
Are mai multe taisuri, dar cand te cunosti de mult inevitabil ajungi sa spui si ceva care nu ar trebui sa fie citit de oricine. In plus cand copiii cresc nu-ti mai vine sa le pui pozele pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SimonneL spune:

Mie mi se pare aiurea, forumurile nu exista pentru a -ti posta viata particulara acolo, pentru informatii mai "intime" sunt pm-urile, nu iti dai numere de telefon, nu il nominalizezi pe seful sau pe mai stiu eu cine, ca patesti ca cei care isi publica viata pe facebook. Asa cu aceste join-uri si secret grups o sa pierdeti utilizatori, majoritatea oamenii sunt prea comozi ca sa faca tot felul de chestii sa se alature unui grup si sa devina activi pe un forum. Multi pot fi interesati de un subiect si pot afla informatii folositoare fara sa intervii si asta nu inseamna neaparat ca ai rele intentii. Daca transformati subiectele de pe forumuri intr-un fel de caste exclusiviste credeti-ma ca multi se vor indeparta si vor accesa alte site-uri de acceasi factura si ar fi pacat. Este doar parerea mea, nu dati cu pietre.

Mergi la inceput