Oportunitati de munca la domiciliu

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

scuze, le-am incurcat eu: am acum 103.99 points. nu ma intrebati de unde!!!!
bids-uri am 500; nici pe astea nu stiu de unde le-am capatat. le am de cand m-am inregistrat.
fetelor, sa stiti ca daca postati mai multe anunturi pe mai multe site-uri primiti, totusi, mai multe puncte. asta este feeling-ul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

nu mi-am cumparat nimic la licitatie, doar am exersat

Bid-urile le vad in dreapta sus, pe pagina de licitatii .
In momentul de fata am 113,40 puncte la bonus balance.
Peste 60 zile voi intreba si eu cum sa atasez contul pt plata etc etc...

succese nebanuite va doresc !

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

buna, Elle! m-am inregistrat si eu pe site, am reusit sa postez anuntul dar m-am impotmolit la ultima etapa in care trebuie sa fac dovada postarii anuntului.
uite ce apare pe ecran "Ad Submission Form - Enter your daily newly created ad here to qualify for VIP Retail Profit Pool
Ad Submitted for today."
asta este tot? imi da impresia ca nu mi-a fost inregistrata postarea. nu stiu unde gresesc.
-la "Online Ad URL" am copiat link-ul pe care l-am primit pe mail de pe site-ul inde am postat.
-la "Additional Notes/Details" prima data n-am scris nimic; a doua oara am trecut informatia de la "approval key" primita tot pe mail de la site-ul unde am postat anuntul.
unde gresesc?
am postat deja 2 anunturi pe acelasi site, am facut pasii pentru inregistrare si nu stiu daca exista si finalitate a postarii anuntului. ma poti ajuta cu lamuriri?
multumesc,





Ad submitted for today inseamna ca sarcina de azi (24 de ore din momentul postarii anuntului) este incheiata. Ad submitted for today apare pe un fond verde, iar daca te duci inapoi la Backoffice, o sa vezi cum curge timpul.

Verdele e de bine.

Additional Notes/Details nu este necesar sa fie completat.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

multumesc, giulia71, ca mi-ai raspuns.
da, am urmat cei trei pasi; 3 zile la rand am postat anunturi dar imi apare tot timpul 0 la balanta. voiam sa ma asigur ca-mi sunt inregistrate anunturile, ca nu ma chinui degeaba. nici nu stapanesc prea bine engleza si nici prea multa rabdare nu am sa butonez. m-ar fi ajutat foarte mult un pic de suport din partea ellei la chestii de finete pe care ea le stapaneste deja.
o alta intrebare: daca postezi mai multe anunturi intr-o zi, pe mai multe site-uri, ti se iau in considerare toate sau doar unul?
eu am 500 bid-uri primite. elle zicea ca primim doar 50 de la ea. de unde sunt restul? care este procedura? licitez cu ele? mai trebuie sa platesc ceva, sa mai cumpar eu bid-uri?



NU. Daca postezi mai multe anunturi in decurs de 24 de ore, nu inseamna ca castigi mai mult. Scrie clar acolo: ONE AD IS ENOUGH (adica un anunt ajunge).

De asemenea, stiu ca Elle a spus ca putem posta si pe alte site-uri decat cele recomandate de Zeek, cu conditia ca anuntul sa fie in engleza.

INSA... Zeek spune clar ca ei DOAR site-urile alea recomandate le urmaresc. "However" ala indica asta.

Poti cumpara bid-uri daca vrei. Cumpararea de biduri iti aduce puncte, atat deocamdata, pana trec cele 60 de zile.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Referitor la contul PayPal:

PayPal va va cere sa atasati un card la contul de PayPal, cardul fiind, la randul lui, atasat la contul bancii emitente.

NU folositi BRD. NU merge.

NU folositi alte carduri decat Visa Electron. NU merg. Indiferent daca auziti altceva.

Transilvania si BCR au limitari de tranzactii pentru PayPal, este posibil sa NU puteti atasa cardul la contul de PayPal.

Folositi cu incredere VISA ELECTRON Raiffeisen si ING.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Mneata,


Aseara m-am mai jucat nitel si am descoperit si unde vad afurisitele de biduri care sunt 0.
Deocamdata postez si sunt destul de sceptica, dar optimista.


Intrebare: acum in momentul, in care sunt free asta pot cumpara biduri si le pot folosi?
Adica vad niste lucruri super ok, pare ireal sa fie adevarat.

Va multumesc.
Poate n-ar fi rau sa facem un mic grup "de support" in care sa incercam sa punem cap-coada ce descoperim.

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Eu nu vreau sa cumpar nimic.

Daca ma pune sa platesc transportul SUA-Romania?

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Eu as cumpara, insa nu am cu ce

O rog pe Elle sa ne mai dea un semn, in calitate de sponosr, sa mai ridice ceata.

Deocamdata citesc...citesc...citesc


uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

buna dimineata, fetelor!
va multumesc pentru informatii si suport. si eu m-am dumirit intre timp cu unele lucruri.
dar tot nu stiu de unde am 500 bids. o sa incerc si eu sa licitez, sa vad ce se intampla.
eu postez mai mult pe primul site. am incercat si pe wanted dar primesc mesaj de la ei abia a doua zi.
oricum, ma bucur sa va am alaturi, sunt mai increzatoare.
va pup si zile linistite va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Da, si eu, tot pe giant.

De 10 zile deja. :D

giulia, daca gasesti ceva interesant, da un rezumat aici, eu deocamdata nu am timp sa aprofundez site-ul.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput