Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (13)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

La multe lunite, Mihai, Andrei Bogdan, Bianca Maria si Catinca Stefania!

Ane-Maria asta se poate numi noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Cum mai arata bubita de la vaccinul din maternitate la bulgarasii vostri??
La noi inca nu s-a trecut, ma gandeam ca datorita faptului ca la baita ajunge apa acolo nu se usuca mai repede. A-ti pus plasture rezistent la apa pe bubita ca sa nu se ude?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexa_G

Cum mai arata bubita de la vaccinul din maternitate la bulgarasii vostri??
La noi inca nu s-a trecut, ma gandeam ca datorita faptului ca la baita ajunge apa acolo nu se usuca mai repede. A-ti pus plasture rezistent la apa pe bubita ca sa nu se ude?

Alexa, mami de bulgaras - piscotel Alexandru 22.02.2012


La noi arata s-a format o cojita alba acolo, Dr. a vazut-o si nu a zis ca ar fi ceva in neregula, probabil o sa cada si cojita cand o sa se vindece locul cum trebuie.Eu n u am sa pun nimic acolo , mi s epare ca mai rau as chinui-o .

am timp ca a adormit , sa vedem pt cate minute

ANE-MARIA mamica fericita de Bianca  ( 08.02.2012)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

La multe lunite Mihai, Andrei Bogdan, Bianca Maria si Catinca Stefania!

Altesa, am votat bulgarasul scump


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

multumesc dari!

alexa cam pe la 6 luni se vindeca locul vaccinat asa ca ai rabdarica ca n-are nimic copilu.

La multe lunite bulgarasi scumpi!

Mihaela esti o comoara deja ai cartea BLW?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

aly- casa de piatra!!uitasem sa-ti spun
- altesa-am votat si noi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

altesa nu am vrut sa-i dau debridat si nexium, asa ca am optat pt un tratament homeopat(deocamdata nu ma pot pronunta ce efect a avut pt ca nu am terminat tratamentul complet)
toti medicii care au vazut fata si la care bine'nteles ca m-am vaitat ca e slaba , m-au itnrebat daca vreau sa o fac obeza..ea e departe de asa ceva,dar cred ca drii puneau accent pt faptul ca exagerez..deci mesajul era ca e ok copila, ma'sa e dusa..nu ca nu stiam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacor spune:

LA MULTE LUNITE NATALIA,ALEXANDRU
MIHAI,ANDREI,BIANCA SI CATINCA !!!!!
noi ne-am intors ieri de la socrela.am pasat bebeu la ai mei si am dormit 3 ore moarta,dar si el a dormit.aseara am fost din nou la inot impreuna cu tatal meu,a fost foarte fain,am facut si poze sub apa.a dormit bb rupt,a papat in somn.
eu inca ma chinui cu programul lui,ca la 4 se trezeste sa faca kk si nu mai doarme pana la 8-9.
galca de la vaccinul de 2 luni inca mai este,sper sa treaca ca in 2 sapt il primim pe celalalt.
miha,incredibil ce ti se poate intampla...
ane ai avut noroc cu banii...
i-am cumparat la fiu-miu o groaza de tricoruri si camasutze si pantalonasi scurti si acum la noi ploua de turb si e frig,14grade,am dat din nou drumul la caldura in casa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacor spune:

altesa si noi am votat.
aly casa de piatra!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

La multe lunite sarbatoritilor zilei!

Sunt intr-o mare graba, in toiul pregatirilor pt botez, un singur lucru spun, Anda, regret nespus ca nu esti in TM, greu gasesc un model de tort de botez care sa imi placa, de fapt inca nu am gasit

Luiza, ma bucur ca bebe Vlad e mai bine.

O zi superba sa aveti.

Mergi la inceput