Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (13)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carina spune:

La multe lunite Andrei, Bianca si Catinca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Buna dimineata.
La multe lunite, Mihai, Andrei Bogdan, Bianca Maria si Catinca Stefania!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara



Subscriu!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

helllo
- la multe lunite: Mihai de Cristina Goji, Aexandru de Matzaila, Andrei Bogdan de Migulet, Bianca Maria de Anne Marie, Catinca Stefania de Cristina, Natalia de AdrianaBuc, Ariana de kraluca...
- faith- da, Ilinca mea are acu la 3 luni si 3 saptamani 5250 grame..s-a nascut cu 2900 grame...a ramas in urma rau de tot...
- lady-
- ane-si eu am oroare de gandaci....si de paianjeni..nu vrei sa vezi cum fac...ii simt pe mine asa si ma mananca tot corpul...si asta numai knd ii vad!!!
- mihaela,mamico, te cred ca erai speriata...nu stiu eu ce-as fi facut...orice pana la familia mea...uit de mine,de tot si sar in batalie, ca sa zic asa..la botezul verisoarei mele, acu doua saptamani, in drum spre biserica, ne-a taiat unu calea..nu stiu ce-a vrut sa faca..avea viteza, era cat pe-aci de accident...era tata la volan, masina de Bacau..( acu sunt multi in trafic care se uita la masina si la numar, la provenienta. si sunt asa nesimtiti incat nu tin cont de nimic numa sa arate cat de PROSTI sunt ei...si la un mom dat tot cretinu ala a vrut sa se dea jos, deschisese masina...nu vrei sas tii ce era in sufletul meu...am vrut sa deschid portiera si sa ma duc la el sa-i fac nu stiu...i-am aratat degetul, scuze fetelor...nu fac treaba asta dar prin asta am vrt sa spun tot ce mi-ar fi iesit pe gura...era si fetitza cu noi...deci va dati seama...si de familia mea nu se atinge nimeni ca iau foc!!uneori sunt impulsiva si nu mai tin cont....sunt asa furioasa pe noi oamenii in general..nu mai stim sa respectam, sa vorbim frumos...etc etc etc..ti-e frica sa iesi p strada..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Buna dimineata.
La multe lunite, Mihai, Andrei Bogdan, Bianca Maria si Catinca Stefania!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara



Subscriu!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Si de la noi!!!

mamica fericita foc de Eva Georgiana (16.02.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

De vreo saptamana nu stiu ce sa ma mai fac cu Eva ziua...mergem la plimbare pe la 9 dimineata cand nu e foarte cald si pe la 6.30 seara dar maxim 1 ora pot sa o tin in landoul de la carucior! Dc o iau in brate sta bine-merci...

Oare e prea devreme sa renuntam la landou? E riscant pt coloana? voi ce ziceti?

mamica fericita foc de Eva Georgiana (16.02.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

cum sa nu raliuk http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Momente Klorane Bebe&page=0


ne aflam pe pagina 1 la pozitia alt1 si alt 2 de la Altesa cred.
Daca mai sunt fete care nu au vazut linkul si vor sa ne voteze noi abia asteptam e primul concurs al piciului si tare mandra as fi daca l-am castiga.


georgia de ce nu incerci sa-i dai tratament pentru reflux?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Momente Klorane Bebe&page=0

primul nu merge nu stiu de ce.


anca nici rafael nu sta ,tot plimbat in brate ii place mai mult,sau leganat in balansoarul din gradina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

multumim de urari !!!

sa vedeti intamplare :ma duc la magazin sa iau cate ceva de-ale gurii, pana sa intru in el dau sa scot banii din buzunar , banii nu-s .... vaai ce ma fac eu mi-am zis , eram cu Bianca dupa mine in brate ca nu mai am carut momentan , si m-am intors sa iau alti banuti , am luat si ma duc spre magazin , cand ma intorc de la magazin in drumul spre casa gasesc banutii pierduti :)

ANE-MARIA mamica fericita de Bianca  ( 08.02.2012)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALTESA

cum sa nu raliuk http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Momente Klorane Bebe&page=0


ne aflam pe pagina 1 la pozitia alt1 si alt 2 de la Altesa cred.
Daca mai sunt fete care nu au vazut linkul si vor sa ne voteze noi abia asteptam e primul concurs al piciului si tare mandra as fi daca l-am castiga.


georgia de ce nu incerci sa-i dai tratament pentru reflux?




implinita de Rafael-Ioan


nu merge link-ul!

ANE-MARIA mamica fericita de Bianca  ( 08.02.2012)


Mergi la inceput
Mergi la inceput