Fulgusorii se topesc la soare :))..de placere{24*}

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Magdutz...poate niste poze recente langa toate vestile bune..ar arata minunat, nu crezi? va pupam, dragilor!

Dupa cum spuneam, sunt poze noi pe FB si picasa.

Vias,


se vede ca-s , nu?


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Vias...multumesc pt. incurajari!

Pishko....fost la medic.mi-a dat analize de facut.mi-a zis ca acel chist de pe amigdala e un neg si se poate cauteriza iar roseata e de la raceli netratate, posibil o amigdalita subacuta..va reiesi din analize.si daca va fi nevoie..trebuie scoase amidalele

Rebecca a facut 39 cu 6 azi..pe la 07.00.vad ca de atunci nu a mai facut.e ok...dar refuza in continuare mancarea.a mancat numai niste masline, cateva muscaturi dintr-o banana, cativa pufuleti si atat.acum sa vad...incerc cu ciorba, doar zeama cu paine.


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Lady in tiimp ce-mi dadeai tu PM iti dadeam si eu. Am notat adresa, saru`mana. Trimit coletul azi si vedem cand ajunge.
Ma bucur ca ai fostr la dr si ca te-ai lamurit... Toate se rezolva... cu Becca posibil sa nu fie neaparat de la dinti, asa a avut si mihai o viroza care s-a manifestat cum spui tu. N-o forta sa pape, da-i numia ce ii place mult si eventual multe lichide, sau chiar lapte daca-i place sa va faceti bine repede

Puisorii mei iubiti Mihai si Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna ziua..ce faceti?
pe vremea asta de afara, ar trebui sa incingeti tastele

o ceva??????..un capuccino?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Cryss_oana!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui vias

buna ziua..ce faceti?
pe vremea asta de afara, ar trebui sa incingeti tastele

o ceva??????..un capuccino?

Mamica lui JR




Eu vreau!!!!! Pic iara de oboseala, ca am frecat vana si dusul de le-am facut albe si ...noi. Dar pute solutie de rau mi s-a facut, su ma dor si mainile ca e pozitia aiurea cand frec. Am deschis geamul larg acuma si fac un pic de pauza.
De fapt noi ne refacem baia de zor, singuri. E un pic cam complicat, ca facem asta in putinul timp liber ce mai avem seara, dar macar stiu ca iese cum vreau eu. Ieri am fost de am cumparat restul de mozaic ce ne lipsea pentru bordura la faianta. Azi e pregatirea peretelui cu vana dus si wc la rand, ca sa avem "mana libera" la faiantare.
De-abia astept, ca nu imi place partea de pregatire, e un sentiment mai fain ca esti "productiv" cand faiantezi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Sunshine ma bucur sa te revad aici..si ca de fiecare data ma minunez cum va aranjati voi casuta ...cu migala, cum puneti totul in ordine, totul pe rand...calculat...
Mi-ar placea tare mult si mie, dar cum nu am mai deloc rabdare ..ramane un vis...si sa stii ca te admir sincer!

eu nu am chef de nimic, am o leneeee..si asta cred ca in mare parte mi se trage de la vremea asta mohorata.

De azi mi s-a schimbat meniul in dieta mea, imi e parca peste picior, ma obisnuisem de 3 saptamani cu aceleasi lucruri...si cel mai probabil asta o sa simt si peste alte 3 saptamani...si tot asa...

Maine am o intalnire la Tg Mures, ma simt asa de obosita...abia astept sa vina ziua de sambata sa raman in casa linistita, eu cu piciul meu, sa ne dragalim noi doi, sa ne jucam abia astept...


sia cum, cu o alta in mana sa ma apuc din nou de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Magda...ai mai slabit?cate kg?


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
Magda...ai mai slabit?cate kg?

Nu am mai slabit; mai degraba +1;+2 kg dar nu renunt la "visul" de inca -5kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

'neata

dau o buna...buna...buna...


sa aveti o zi faina!

Mergi la inceput