Aspirante optimiste>20ani (789)Felicitari Blue_sea

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata fete

cristina multumesc mult.o sa incercam si asa.

kmymultumesc de cafea.

sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Neata fetelor.
Daena, Mihaela, eu am inceput azi stimularea cu Clostilbegyt, 1 dimineata 1 seara. Hai si voi sa venim toate cu vesti bune la sfarsitul lunii.
Velvet, incearca naturistele fara teama, sunt doar vitamine pana la urma. Eu i-am dat sotului Vitamax, L-Carnitina si zilnic salata de fructe indulcita cu fructoza. Se simte mult mai bine si sunt sigura ca si spermograma va arata imbunatatiri. O sa ii dau si Napraznic si Macca si polen incepand de astazi.
Pentru fetele cu trombofilie, ce timp de coagulare ati avut? Am observat ca mama mea are probleme de coagulare a sangelui in sensul ca daca se taie sangereaza mult timp desi nu are diabet.

<hr noshade size="1" />
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

emiliacred ca o sa mergem si la un dr homeopat.

la noi e si problema cu fumatul.chiar daca le-a rarit.i-a zis dr sa le lase,ca ne-ar ajuta.dar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daena spune:

Buna fetelor!
Velvet
Emilia, si eu incep de azi clomiphen dar iau doar 1 pastiluta seara.Luna trecuta am inceput in ziua 5, luna asta incerc in ziua 3, sa vad ce iese. Dr nu a zis ca pot incepe in ziua 3 dar cred ca nu fac nici un rau daca incep mai devreme. Tu in ce zi vei merge la eco pt monitorizare?

http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Eu m-am programat pe 16.05. Normal ar fi trebuit pe 15 dar dr mea nu face ecografii in ziua aceea, de aceea merg o zi mai tarziu.




Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

daena succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Velvet, daca ii dai sotului tau apa cu bicarbonat se vor intampla cateva lucruri:
1. ii va scadea aciditatea gastrica
2. nu ii va mai place gustul tigarilor
3. va scadea riscul de aparitie a candidozelor
Intreaba-l, poate vrea.




Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daena spune:

Mersi de raspuns, Emilia. Eu voi merge in 14, luni, ca atunci am mai mult liber. Mie imi era frica ca e prea tarziu. Bafta!

Velvet,mersi! Sa dea Dumnezeu la toate! Eu zic sa incercati si la un naturist sau homeopat, eu zic ca daca tratamentul e dat de cineva care cunoaste sigur va face bine. Eu personal am mare incredere in produsele naturiste si folosesc f mult in familie.


http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

emilia,multumesc.nu stiam.o sa il intreb

daenao sa incercam si naturistele.sa vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oxxy spune:

Eu iau tinctura de marar pe lang#259; siofor si utrogestan. o fi buna pentru endometru? ce ziceti?

Mergi la inceput