FIV in Ungaria 161

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amina84 spune:

IMI nu stiu ce sa-ti zic,ca imi pare tare rau,si ca iti doresc din inima mea sa se prinda cat mai curand.Totusi sunt curioasa de ce doctorul ti-a zis sa mai iei cateva zile progesteron.Te pup dulce prietena draga si sunt alaturi de tine.

O seara frumoasa si un weekend linistit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raissa_L spune:

imi
am ramas fara cuvinte.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina84 spune:

IMIam stat toata seara si m-am gandit de ce a zis doctorul sa iei utrogestan.Atata timp cat iei acesti hormoni,analiza progesteronului va fi ridicata,de aia a iesit un pic mai mare.Cer scuze ca-ti zic,nu vreau sa te ranesc mai mult de atat,ca imi imaginez cat e de greu.Dar pentru mine beta isi are ultimul cuvant.Eu am un ciclu dereglat e ca sa-mi vina la 28 de zile,iau dufaston.Mi-a zis doctorita mea in luna in care am luat dufastonul,progesteronul din sange va fi ridicat.Parerea mea e ca bei degeaba acele ovule.
Asa cum zic si alte fete,e foarte posibil sa se prinda sarcina,acum imediat dupa toata stimularea aia.
Iti tin pumnii stansi tare tare.
Pup si succes.


O sambata frumoasa va doresc la toate.Si va pup,sunteti fete dragute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana23ct spune:

IMI imi para tare rau ca nu ai reusit, priveste inainte si fi increzatoare, trebuie sa fie bine pana la urma. Ai reusit sa congelezi ceva din ceilalti care ti-au ramas?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina84 spune:

O duminica frumoasa sa aveti !!!

Va pup.

Eu sunt in ziua a 21 a de la UM,dar am niste simptome aiurea,poate am innebunit eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_55 spune:

Buna fetelor. N-am mai scris de ceva timp, dar sunt alaturi de voi, va urmaresc aproape in fiecare zi, ma bucur si ma intristez alaturi de voi si astept si eu sa demarez in curand fivul.
Iata un link util pe care l-am gasit, pentru cele interesate de cazare in szeged: http://www.primariatm.ro/timisoara/index.php?meniuId=2&viewCat=122&viewItem=317
Ma gandesc ca poate ar merge pus pe prima pag?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna fetelor, ce faceti in aceasta minivacanta?

Azi am fost si am repetat testul...acelasi rezultat...beta 0.100, progesteronul a crescut de la doza crescuta, acum e aproape 13.Am tot sunat la clinica, dar nu raspunde nimeni...or fi si ei in minicavanta.I-am trimis email la dr cu rezultatele, vroiam sa-l intreb daca pot sa intrerup tratamentul si daca trebuie sa ma astept la o noua sangerare daca nu mai bag ultrogestan...dar probabil ca da.

Va pup,si va doresc o zi superba!

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Imi eu numai acum am aflat de ce ti s-a intamplat.Imi pare tare rau si iti doresc sa ai puterea sa treci peste esec si sa-ti concentrezi intreaga energie pe incercarea urmatoare.TREBUIE sa fie cu succes!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Mersi Goofytza.

Un lucru e clar...nu renunt la visul si incercarile de a fi MAMI!!!
Pana ma tin puterile si banii, o sa tot incerc.
La toamna o iau de la capat...undeva,cumva!

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mona19 spune:

Salutari!
Imi - Ma bucur ca nu renunti la lupta. Cu siguranta trebuie sa reusesti.
Va doresc s-aveti minivacanta placuta in continuare, cu mult cer senin si soare, la toate fetele!!!!

Mergi la inceput