Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

aa, de mare...

noi am mers la Phaenicia, dar in iunie, in rest e scump la porcul,e fain ca ai facilitati, dar sunt ca niste apartamente, nu e luxul de la un hotel de exemplu, in ciuda pretului piperat. mancarea buna

vis-a-vis- e Scoica Land - am inteles ca e faina cazarea aici, dar ca sa mergi la mare trebuie sa traversezi strada si mergi alaturi, langa Phaenicia. aici mancarea e buna si ieftina, noi mai mancam seara aici

stiu de vilele Mediteraneo - eforie nord parca sau neptun, nu mai retin. de 4 stele, a fost fratele meu, cu verdeata in jurul casutelor, plaja e departe, dee...cred ca scumpicel si aici

acum ne mai uitam la acelasi pret la yaki in mamaia

in rest, pe unde am fost cand nu aveam copil, tin minte ca mi-a placut mult la pensiunea maria in costinesti, ca aveau si bucatarie la vila, era curat....dar nu vreau costinesti pentru plaja, era murdara rau, si plaja, si faleza

acum de weekend poti merge oriunde, curat sa fie...doar ca in sezon oriunde e scump

thasos vreau detalii


am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

aa, si Ochidut daca scoatem banu' clar te invitam

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani, bumblebee!

Hai ma, ca nu se face chiar o zi pana la GH. Cand am fost la Buc, am plecat pe la 5 (17) de acasa si am ajuns la 2.30.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

La multi ani bumblebee! sa fii iubita, sanatoasa si copilasul sa iti fie sanatos si voios!

strumf a urlat toata seara, s-a tavalit, apoi a marait toata noaptea, a tipat in somn.l-am luat cu mine si a adormit la pieptul meu.l-am pus din nou in patut,ca patul noastru chiar e mic, a urlat din nou,asa ca l-am luat din nou cu mine si a fost super multumit.

taica-meu mi-a spus: e normal sa aiba IQD asa de mare,pentru ca "la el in creier concentratia gandirii pozitive este foarte mare pt ca nu are nicio frica."
mi-a placut enorm expresia..................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Sunt la birou, si am vazut ca vb de marea noastra. Eu va recomand www.complexlaperla.ro/" target="_blank">complex La perla din Eforie Sud.
Adica, sa ma explic , sa nu ma intelegi gresit, sa mergeti acolo si apoi sa ma injurati :
- e pe plaja. In iunie si sf lui august( cand am fost noi), nu erau multi pe plaja. Teoretic, e plaja privata, dar in august , noi nu am fost cazati acolo, dar totusi am putut merge pe plaja.
- Nisip fin, marea nu e adanca.
- Vilele au 4 camere mari, dar nu sunt nu stiu cat de amenajate. Au geamuri mari, eu vedeam marea din pat.
- Restaurantul e curatel, dar e numai unul si nu ai prea multe elegeri de facut
- Nu e in Eforie Sud, noi mergeam seara si faceam cam 10 minute cu caruciorul pana in centrul statiunii. Se putea ajunge si pe plaja.
- Langa era plaja de nudisti. Asta e un pct tare.... Atentia la copii mai mari, pot ramane cu sechele...
- Au piscina si in curte.
- Preturile nu erau f mari. Nu mai retin, dar sunt afisate pe site.
Noi sigur tot acolo mergem si anul asta.

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

MI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanti spune:

Alina la multi ani sa fii fericita si iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

nici nu imi vine sa cred ca peste o saptamana la ora asta ma plimb prin Madrid

Alina, hai ca poate pana la urma mergem in Thassos daca nu a fost sa fie Creta

legat de litoralul nostru, cred ca merita daca prindeti o oferta buna...altfel mai bine la Bulgari ca e tot acolo doar ca sunt conditii mai bune...sau in alte parti unde chiar esti tratat pe masura pretului platit

vorba Oanei, fara suparare dar e uratel la noi la mare
am fost anul trecut pentru Matei ca am vrut sa il duc de 2 ori la mare dar noi nu mai vazusem marea de vreo 8 ani si cu stupoare am constatat: nu s-a schimbat NIMIC!




1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Neata

Bumblebee - sa fii fericita, iubita si implinita! La multi ani!

Nici mie nu mi se pare mult pretul din Bucuresti la locul de joaca. In Iasi e cam la fel pretul, doar ca sunt niste locuri mici si nu prea dotate.

Pensiunea Alfa e mai departe de plaja, da, si eu am cautat una care sa fie pe plaja, dar nu o stiam pe cea a Paulei. Asta e de acum

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010) si www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqxxxvmaz2dwoj.png" target="_blank">25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Alina La Multi Ani sa ai parte de tot ce iti doresti, multa iubire si multe bucurii, fericire si impliniri alaturi de cei dragi sufletului tau! Pup u!


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle1981

Neata

Nici mie nu mi se pare mult pretul din Bucuresti la locul de joaca. In Iasi e cam la fel pretul, doar ca sunt niste locuri mici si nu prea dotate.
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010) si www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqxxxvmaz2dwoj.png" target="_blank">25+ cu


uff deci nu sunt chiar de pe alta planeta


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput