Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (68)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

La multi ani ALINA!!!
Alina, mamica frumoasa, sa ai parte numai de fericire toata viata ta!!!
Bautura si dansul mai tarziu? ...si sa ne spui ce ai primit de ziua ta

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

MI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Daca aveti posibilitatea mergeti la Bulgari, pt noi era deja prea departe.
Nici eu nu am mai fost la noi pe litoral din 2008, dar nici nu am prea multe asteptari. Nici apa nu cred ca o sa fie de baie, dar o sa luam o barcuta sa se balaceasca Bianca si sa facem aerosolii dimineata.

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010) si www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqxxxvmaz2dwoj.png" target="_blank">25+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

La multi ani Alina!!!! Sa fi sanatoasa iubita si fericita toata viata alaturi de familia ta minunata!!!

Ce as merge si eu cu voi in Grecia, dar avem la datorii dar totusi spuneti mi si mie cat costa si daca va strangeti gasca

Eu din cauza asta am optat pt Bulgaria ca vreau sa stau 8 zile cu R la mare, pt aerosoli, iar pe litoralul nostru nu aveam nici o sansa sa stam linistiti atatea zile ca tb sa ne deranjeze ceva....numai concediu nu era!

La noi ploua, stam in casa, pe R l am schimbat si splata dar eu tot in pijamale sunt

Sa aveti o zi faina!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

am urlat d ema doare gatul.la madame pascu d ela unifarm.
ca ea n-a facut nimic,ca vin multi pacienti care au nevoie de medicamente vitale. nu toti traiesc.

mi-am bagat si mi-am scos cat pt 10 generatii.
nu injur aproape niciodata,dar cand vine unul sa-mi spuna ca oricum trebuia sa mor de mult, ii iau neamul de la euglena verde pana la pentium 8 si spun dupa aia,ca sufar de sindromul Tourette.

sunt fericita, calma.
incep marea campanie, presa, instanta, etc etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

bumblee, LA MULTI ANI!!!!! Tot ce iti doresti tu mamica draga si vesela! Urarile le-am facut si pe fb

michelle, bugetul la celelalte MI a fost in jur de 450, dar vad ca de data asta nu prea gasim doritori, asa ca....probabil o lasam pe altadata.

fetele eu ziceam ca mi se pare scump acolo, ca e 200 euro numai inchiriatul + bauturi+mancare+ un tort cu ceva forme pt copii....si daca iei in calcul si cadoul...te ajunge totusi ziua de nastere a copilului la o suma considerabila. si vorba aia, are doar 2 ani..
bine vorbesc eu care anul trecut i-am facut ziua la munte, am blocat totul, am avut multi invitati.... anul asta tot acolo facem dar profitam si o cuplam cu a bunicului, ca daca tot e cheltuiala, macar sa fie pt 2. dar de la anul o sa ii facem tot la locuri de joaca, ca sa nu mai zic ca taica-su ar face de toate pt bucurica lui, ca mereu trebuie sa il temperez

DAAAA, hai sa ne strangem in gasca pt Thassos. Eu vreau la sfarsitul lui august,cred ca ultima saptamana, eventual de ziua mea
Ooana e clar, ne facem concediile impreuna si Alina, de data asta trebuie sa vii si tu. Eu visez tot asa ca Ooana o viluta aproape de mare care sa aiba eventual si curte pt copii. Genul de concediu linistit dar nu intr-un ansamblu hotelier, sa ai un apartament, sa mai iesi pe terasa, in curte, sa nu te bata nimeni la cap, sa ajungi imediat cu copilul pe plaja, sa pierzi vremea pe la taverne si cafenele si sa te plimbi cu masina pe insula sa te mai opresti unde vezi un peisaj si o plaja frumoasa. Am salvat anul trecut cand cautam mai multe linkuri www.thassos-holiday-rentals.com/en/marialena" target="_blank">aici1 [url=''http://www.meltemi-villas.gr/www.niki-thassos.gr/en/accommodations" target="_blank">3 www.nikolas-studios.gr/" target="_blank">4
si mai am, sunt multe, ai de unde alege.

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

nu am pus limkurile prea bine, sunt 4...dar va orientati voi. si vedeti sa nu imi furati locurile

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Alina sa fii fericita si iubita alaturi de cei dragi ai tai!

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Buna ziua, gagici!

Multumesc pt urari! Sunteti niste dragute! Va iubi, va imbratisez si va pup pe toate!! Dar, de servit cam greu, va servesc (spre rusinea mea) doar cu niste praji (cumparate) si niste bolgneze. In seara asta sau maine prestez si un tort cu branza si capsune, deci raman datoare.
Am o stare buna, noutate pt mine, ca eu de regula eram in butoiul amintirilor si a melancoliei de ziua mea.

Nicole, asa mami, lupta!! Cu siguranta si altii vor avea de castigat daca totul iese ok. Iti tin pumnii si sper sa invingi nesimtirea din sistemul asta si sa dai o sansa si altor persoane cu probleme atat de rare.

Rody, sanatate mami! Sper sa iesiti din cercul asta cat mai repede!

Deci nu vreti MI3?
Ehh, lasa, ca poate prin septembrie se mai linistesc lucrurile si toate mamicile isi fac reacomodarea la munca si vor fi dornice de un we relaxant, prietene dragi si copii frumosi.

Ochidut, cand iti faci toate calculele, imi spui si mie un pret estimativ pt thassos (sau unde decideti sa va petreceti concediul). Poate sparg vreo banca, fur vreo 2 libere si o scot la capat.

Nici nu v-am mai spus, dar ma uit intotdeauna cu mare drag la pozele si filmuletele care le puneti cu delfinasi. Ii admir si ma simt ca o matusa care isi vede nepotii crescand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Tina in Bulgaria unde mergeti?

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Bumblebee la multi ani mamica scumpa sa fii fericita si iubita !

Sunt in butoi...a iesit salmonela la coprocitograma Antoniei...peste 1-2 ore merge sotul sa ia toate rezultatele...David a facut febra la 5 dim 38,1 acum pare ok e vioi se joaca sper sa nu se molipseasca si el,m-am uitat in gurita si ii iese ultimul canin se vede spart cat un varf de ac...sper de la asta sa fie febra.

Eladeea- cum sunteti? multa sanatate

multa sanatate pt Isa cea frumoasa si daca mai sunt bolnaviori

Mergi la inceput