Fiv cu Dr. Dragos Albu 59

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miruna1980 spune:

Altesa,ai vot si de la noi....succes.Pupici tuturor

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ari,miruna multumesc mult.sper sa imi revin si sa luam decizia potrivita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Cezara Bucur este destul de controversata...

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna1980 spune:

ari,nu te contrazi....personal,nu o cunosc,doar ce am auzit pe ici-colo ca ar fi buna

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata fete

pe mine m-a trimis dr mea la cezara bucur pt IA,inainte sa descoperim problema sotului.am decis sa merg la dr albu la recomandarea cuiva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Velvet, vezi partea plina a paharului.
Noi ne-am bucurat teribil atunci cand i s-au gasit sotului la punctia testiculara 3-4 ametiti.
Datele problemei noastre s-au imbunatatit, am reusit sa congelam vreo 5 milioane, din care ne putem baza doar pe 10%. Pt noi, care am plecat de la 0 si innebuneam la gandul adoptiei sau donatorului, inseamna atat de mult.
Eu deja am ajuns la a doua injectie cu Diphereline, 3.75, mai am doar una, dupa care astept ciclul pt a putea incepe schema.
Va pup pe toate!


-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)

DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna1980 spune:

Vreau bebel,sa auzim numai de bine si sa reusesti un beta grandeeee.Doamne ajuta!

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

vreau bebel,ai dreptate!e mai greu la inceput,pana imi revin.cum de la cativa ati ajuns la 5 milioane?mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Velvet

Nici eu nu iti recomand IA ... eu am facut doua in conditii de spermograma perfecta ...si nimic (noi eram cu inexplicabila)
Cel mai bine studiezi ce optiuni ai avea, cu fiv, si unde ...

--------------
MTHFR C677T homozigot, FXIII V34L heterozigot
9+
Multumesc Doamne !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata fete

ralu multumesc mult de sfat.deja am inceput documentarile.cum o vrea Dumnezeu.speram sa nu ajung aici,dar asta e viata.sper sa fie bine si la capat de drum,oricand ar fi,sa ma astepte si pe mine bebele meu.pe toate

Mergi la inceput