Zmeurici de iulie - august 2009 (21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Daria, Maria, Bianca, Alex, Alexandru, Darius, Serban, Laura,Sara, Ana, Denis, Matei, Leon, Alexandra, Eliza, Denisa,Codrin, udor, Sara, Larisa, Melissa, Adrian, darius, Eva, Stefania, Olga, Laura, Irina, Mara, Diana, Ioan, Marc, Maria, Francesca, Isabelle, Darius, Horia, Sasha, Tudor, Pavel, Filip, Denis, Victor, Ana Sophia, Sophia Alexandra, Daria Ioana
Sa cresteti mari si sanatosi puilor! si numai bucurii sa aduceti parintilor!!!

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Bau!!!!!La multi ani tuturor zmeuricilor!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ungaras spune:

Buna dragelor. Am ajuns in sfarsit acasa dupa o fff lunga vacanta. A fost tare frumos. Am vizitat multe locuri si M-C a fost foarte incantata de Timisoara noastra si de Ljubliana. Tot repeta oooo mama ce frumos oras, ce curat...In Austria am dus-o la calarie si s-a indragostit pana peste cap ca acum bine ar fii sa o ducem si aici,acasa. A calarit 10 zile zilnic pe un ponei mare, aproape ca un cal.Minunat.
Tot timpul vacantei nu a mancat foarte bine, mai bine zis nu prea a mancat. Vad ca inca nu si a revenit. Cere in schimb mere, piersici, sau "ceva fructe , da-mi orice mami, numai da-mi.'
Ziua de nastere am serbat-o la Bucuresti la mamaie pentru ca acolo era si vecina , prietena ei. A fost frumos.
Noi la Vama veche ca in fiecare an. Ne am gasit acolo un locsor pe malul marii, departe de lume si zgomot. A fost atat de frumos acolo incat a venit si mama care e total impotriva acestui loc.
Acum acasa,ne acomodam. Fata nu merge inca la gradi, nu stim cand o inscriem iar. Mie mi se pare ciudat sa stau cu ea acasa toata ziua.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Buna fetelor. Ma bucur ca mai citesc cate ceva scris de voi, pentru ca am tot intrat intrat in ultima vreme si nu am mai avut ce sa mai citesc .
Ungaras sa-ti traiasca fetita dulce ! Ne ducem si noi la gradi pe 17 septembrie, sper sa fim bine pana atunci , intrucat momentan suntem racite rau!
Pupici la toata tufa si sper sa mai scrieti si aici nu numai pe FB
Mami de Laura Maria( 16.07.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandy_2008 spune:

andreea_1979, tare draguta este fetita ta! sa va traiasca!
Unguras, cum a fost in croatia? sa imi dai si mie te rog mai multe detalii, as studia un pic tara asta pentru un concediu la anul...

cum va gasesc pe facebook?

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:


ce mai faceti dragi mamici?
Ce mai fac zmeureii?


Mony de Denis Adrian (01.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Buna ziua fetelor. Mony08 ma bucur tare mult ca ai mai scris ! Fetele scriu ff mult pe FB , iar noi avem restrictionat accesul la FB la serviciu, iat de acasa nu am timp sa intru. Poate mai scrie cineva si aici, caci tare mi-e dor de vremurile cand citeam si nu prea apucam sa citesc tot! Pupici la toata tufa!
Mami de Laura Maria ( 16.07.2009)

Mergi la inceput