Strugurasi de Sept-Oct 2011 *54*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

chiar abmariana, niste poze sa ne delectam??? Felicitari pentru dintisori ! Si noi ii asteptam din moment in moment pe cei de sus, nu de alta dar sa scapam de maraiala continua

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

neata!
Kora , imi pare ff rau
Mayfelicitari pt promovare, dar imi pare rau de bona, ma gandesc cu groaza ca si eu tre sa ma apuc sa caut, si cand vad cati bani costa imi vine sa ma arunc de la etaj(si stau la 9)Eu oricum imi montez camere video in casa.
Jade salata de oaua o fac cu oua taiate felii, o ceapa, o rosie si otet si ulei.E ceva simplu ce facea mama, dar e chiar buna.

Iancu vad ca se da pe brazda , se trezeste doar de doua ori pe noapte,cine stie ce a avut.La noi in continuare nici o urma de dintisori, mai are pana la scoala.

Fetelor voua vi s-a intamplat sa va doara gleznele tare cand va ridicati in picioare.Pe mine ma omoara de vreo cateva saptamani, oare o fi vreo lipsa de calciu? tre sa imi fac si eu analizele cat de curand.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor!!!!

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

La multi ani sarbatoritilor !
Dati de baut? Eu as bea o sampanie

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

Buna dimineata mamici dragi!

Hristos a inviat!

Eu abia am reusit sa recuperez ce ati scris zilele astea
Nu am mai citit ce ceva vreme si am avut mult de citit.

Noi suntem bine, multumesc tuturor pentru gandurile bune. Lui Dani i-au trecut repede bubitele si e intr-o forma de zile mari E asa de simpatic, face niste fete tare comice, se ridica in patru labe dar nu merge, cred ca mai dureaza ceva pana sa mearga de-a busilea Cu papa suntem bine (daca ma refer la ultimele zile doar ) ieri i-am dat in amestecul lui de legume si conopida si a papat bine de tot

Lena, multumesc ca te-ai gandit la noi Ai luat cumva kosmodisk?

Lali, iti intorc Bravo voua ca ati avut asa satbatori pline!

Anca, bravo pentru Flavius! Filmuletul este super!

Clau, bine ai venit! Imi pare rau pentru micut ca a facut alergie, imi imaginez cat este de neplacut

Hellena, bine ai revenit!

Mi-ati dat o veste buna in ceea ce priveste stimulentul de 500 de ron daca ne intoarcem la munca inainte de implinirea bebelusului un an.

Subiectul de ieri este probail deja incheiat dar eu vreau sa zic ceva suntem pe un forum pubilc si cred ca fiecare are dreptul sa-si spuna parerea, sa spuna daca alapteaza sau da LP, sa spuna daca foloseste premergator sau nu ... etc... pana la urma de aia suntem aici sa ne informam nu? sa vedem si alte parari si ne inspiram si de la alte mamici. Cum ar fi daca am tine totul in noi? Si aici am spune doar buna ziua?
Sunt total deacord cu Dbunny "strugurasii sunt la putere, cu sau fara alaptat"

Va doresc o zi minunata! Noi intr-o saptamana mergem la Cj, abia astept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinkysor spune:

La multi ani tuturor sarbatoritilor!

Mariana, vb luni sa stabilim dar in principiu iesim

Am reusit sa pun si eu cateva poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Neatza

Aseara am adormit cu gandul ca am uitat sa:

Michella .. iti multumesc ca ai impartasit cu mine exp cu Teodora si intorsu la lucru... da conteaza calitatea, si oricat de obosita as fi incerc sa imi aduc aminte asta.. dar stii cum e tot nu ma incalzste

NANNAA.. , iti multu si tie, sper sa nu te fi suparat discutiile de aici , incat sa ne lasi.. imi sunteti tar dragi: tu si Inez

ZUBI.. ma bucur ca esti langa noi, ca si Mikka , simteam si u ca ne citesti, tocmai de aceeea poate am rabufnit intr-un mesaj anterior.. sa mai ne pui poz cu AYU.. imi dor de el
ce nmernici angajatorii aia.. ar merita

HAYAT..

KORA.. despr voi nu n zici nimic?

CLAU.. imi pare rau pt experienta alergica prin care ati trecut..

IOANA IASI.. ce mai faceti? asa scurt pe la noi?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

seidana merci pt reteta de budinca am notat
i ai dat deja Elei ? orezul i l ai dat asa intreg , l ai pisat cu furculita sau cum ai procedat ?

anca merci si tie
o sa fac si eu o data

pinky ce frumos e Dani !

T este iar in greva
chiar nu inteleg ce e cu el , cred ca este singurul care a trecut prin atatea greve

_


de T 7+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

ok .. acum ce am de zis azi...

MAY.. pt promovare, brava brava si la mai mare..
Cu bona, imi pare rau.. sper totusi ca se poate remedia problema si nu e cazul sa o schimbati, poate isi da seama care e rolul ei si sa nu fiti nvoiti sa investiti intr-o noua tanti

BUNNY.. supreb cu porumbeii,,,si parabola cu oamenii , din pacate porumbei nu am insa oameni care nu merita au fost la tot pasul in viata

RACH.. a treia oara e cu noroc la eclere

ALEX2011.. multu pt sfaturile cu dermatita. la noi nu e asa grav, avem pusee insa nu puternice.. VOI ce mai facti? esti suparata pe noi?

ANCA TOMA.. mie imi e frica sa fac bb 2 ca sa nu cumva sa nu fac fata si sa o negleijez pe ELA.. in acest momnt nu imi imaginez sa iubesc pe cineva mai mult decat pe ea, si chiar glumesc cu sotu zicandu-i ca-i fac un bb dar el ii da mancar, l il schima si el sta acasa...SUnt copila la faza asta, asa imi e frica cand ram gravida ca daca nu o sa o iubesc pe ELA

JADE.. am spart oalele cu orezul.. l-am blenduit cu putina para moale sa il fac mai moale, si a bagat 130 gr pana s-a terminat mancarea.. cred ca ar mai fi vrut

ALA,,. felicitari pt nepotel

MIKKA.. BRAVo MARIUCA , are mami fata mare de acum

BUNNY>> ce baiat destept ai ... i npotica mea stie citi d la 5 ani, cursiv nu pe silabe.. clar sunt mai destepti copii din zilele noastre decat am fost noi

MICHELLA.. oau bravo bravo.. ce frumos .. u tot bat 2 2 , insa ea isi flutura mainile de fericire, nu ca s-ar lega d ea ceva

KORA..... ai dechis cutia Pandorei.. la noi pe 22 sunt 2 ani de cand ..... 35 ani

OOKA.. eu multiway, nu mai stiu ce avea in plus de LONDON, sper ca nu doar pretu , mie imi joaca la carut o bara, da imi e groaza sa-l duc in garantie sa ma lase 3 luni fara el

ABMARIANA.. oau 4 dinti,.. noi avem 2 gingii goale , nici a mea nu toleraza sa stea pe burta, si eu sunt sigura ca nu va merg de-a busilea,.. doar de unde sa invte daca nu sta pe burta?

PINKY>>>.. vii la CLUJJJJJ.. spr saa fie vreme buna, sa intregim strugurimea si cu un barbatel..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

seidana merci pt reteta de budinca am notat
i ai dat deja Elei ? orezul i l ai dat asa intreg , l ai pisat cu furculita sau cum ai procedat ?

anca merci si tie
o sa fac si eu o data

pinky ce frumos e Dani !

T este iar in greva
chiar nu inteleg ce e cu el , cred ca este singurul care a trecut prin atatea greve

_


de T 7+





l-am blenduit.. dar i-am dat si cateva bopbite intregi.. era dulc foc ca il mesteca ...
voi aveti nevoie d orez?

Mergi la inceput