Strugurasi de Sept-Oct 2011 *54*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

seidana merci pt reteta de budinca am notat
i ai dat deja Elei ? orezul i l ai dat asa intreg , l ai pisat cu furculita sau cum ai procedat ?

anca merci si tie
o sa fac si eu o data

pinky ce frumos e Dani !

T este iar in greva
chiar nu inteleg ce e cu el , cred ca este singurul care a trecut prin atatea greve

_


de T 7+





l-am blenduit.. dar i-am dat si cateva bopbite intregi.. era dulc foc ca il mesteca ...
voi aveti nevoie d orez?

Cea mai fericita de Elena (24.08.2011)



cum adica daca avem nevoie , nu inteleg

_


de T 7+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

am vazut si eu filmuletul Ancai, bravo Flavius!

Sei, multumim.Am asezat-o si in patut si i-am pus eu mainile pe bara, s-a apucat de ea si s-a chinuit pana s-a ridicat. Mi-au dat lacrimile cand am vazut-o, ii tremurau piciorusele si i se albisera manutele pe marginea patutului, draga de ea, dar nu renunta. pana la urma a obosit si s-a asezat usurel ...
Nici Maria nu sta pe burta deloc, prin urmare nu cred ca va merge de-a busilea.sta doar in fund, pune mainile in fata si salta din fund, de cateva ori s-a aruncat pe burta din pozitia aia si s-a pus pe urlat
Deci a avut succes orezul, a papat bine, bravo Ela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmo spune:

salutare!

ionela, ai tot respectul meu pentru implicarea ta, pentru tot ajutorul pe care l-ai acordat aici!

nanna, ai salvat rochita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

ma uit acum la voi si vad ca majoritatea ati coborat la treapta doi patutul, cred ca ar fi cazul sa il mut si eu.Iancu nu sta la el in patut decat noaptea si de asta am zis ca nu e nevoie, dar nu vreau sa am vreo surpriza si sa ma trezesc ca plonjeaza.

Daca e de intalnire, ma inscriu si eu luni, sper sa fie vreme frumoasa, ca m-am saturat de frig, chiar daca iesim zilnic ma deprima.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Buna dimineata si de la noi

Seicum se mai simte Eluta?Sper ca mai bine,daca nu chiar foarte binefetele

Lali un buchet mare de si multi Have fun la surioara ta

Mikkaam sa postez mai desfetele

May imi pare rau sa aud ca ai probleme cu bona:( poate totusi rezolvati problemele si mergeti inainte tot cu ea fetele

PS.MAY am vazut la tesco (mare)radacina de telina...cauta si tu daca ai pe acolo

Dbunny si pt pontul pe care l-ai dat nu mai stiu cui cu picaturile de lamaie in pireut...nici a mea nu papa legume de nici un fel....pana ieri cand am pus si eu cateva picaturi de lamaie si a papat tot(120g) iar de ieri dimineata,ca prin minune, imi papa si fructele(100g) nu e mult dar e suficient pt ea ca oricum are peste 10 Kg(ne cantarim marti)



Va pe toate cu drag si merg sa citesc din urma,ca azi nu am apucat sa citesc,ca am catelul bolnavior saracutul si avem programare la vet la ora 16...offffffff...na...revin dupa ce citesc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Anca am vazut filmuletul cu voinicul Flavius si nu pot decat sa il aplaud pentru ceea ce face si pe tine sa te felicit pentru felul in care il cresti

Hellena imi pare bine sa te vad din nou activa pe forum,dar imi pare nespus de rau pentru problemele cu,care te confrunti:(:(Fii tare pentru printisorul tau ca el are nevoie de tineTe pup si te imbratisez cu dragPupam si micul mancacios

Revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

may imi pare rau ca ai probleme cu bona, poate va impacati pana la vara, ai fost promovata¿ oleee!! da-i de baut(astea cu promovarea pe crizele astea sunt filme SF) felicitari!

seidana m-ai rupt cu iubirea, bb2 si ela
a zis cineva aici si nu mai stiu cine cand ai 2 iubirea nu se imvarte intre 2 ci se inmulteste cu 2, chestie matematica
peste vreo 2-3 luni o sa-ti cer reteta de orez cu mar, cand ne plictisim si noi de piureuri, dar reteta asta e desert sau papica¿ in ce categorie intra¿

a mai zis cinava zilele astea(racheeel¿¿) ca nu crede ca mai face si bb2, ca nu razbeste cu una...eeei na, dati-va ceva timp fetelor, eu am asteptat 4 ani, si-acu imi pare rau ca n-am facut-o pe Noa macar un an mai repede

jade imi pare rau ca nu papa T, ai incercat cu o pic de lamaie¿

nanna¿¿

lali¿ am ramas cu gandul la sucul tau stors si amestecat cu pulpa...

anca_toma eu n-am coborat inca patul...

mai sunt bebei care poarta scutece numarul 3¿

eu de vreo 2 zile is rupta in 2 si nu stiu de ce, timpul asta ma omoara, ori e frig de ne trebe geci pe noi, ori e foarte cald, de stam in tricou...si cred ca tensiunea imi joaca feste, fiindca mai primesc cate-un covrig la ceafa

am facut vinete umplute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Kora imi pare nespus de rau pentru pierderea suferita:(:(

May...uitasem Felicitari pentru promovare

Urez si eu sarbatoritilor de azi!Sa cresteti mari,sanatosi,norocosi si sa va bucurati parintii in fiecare zi la fel de mult de cum i-ati bucurat in clipa in care ati venit pe lume!!!

Gata,...am terminat de citit...sunt la zi cu "temele"

In seara asta ma scoate sotul sa vedem Titanic 3D abia astep

Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Fetelor pe unde umblati?:(...Se pare ca e vreme frumoasa in Ro sau bucatariti toate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

in mod clar vremea nu e frumoasa, cel putin in bucuresti.Sa te bucuri de film, cred ca e super tare 3d.Ma gandeam sa ne ducem si noi.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput