Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
ce liniste pe aici... in pregatiri, serbari si aniversari?
aveti grija, de azi incepe iar caldura....33-35 de grade vreo 3-4 zile la rand.
o zi usoara sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hai ca am reusit in sfarsit sa descarc pozele de la serbare ; la inceputul albumului sunt cateva poze de la gradi cu o antesarbatorire a aniversarii lui vlad, avand in vedere ca ziua lui e in vacanta si a dorit sa petreaca si cu colegii. si cateva poze de la antrenamentele mirunei .
o zi frumoasa va doresc!



mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Buna...inimoaselor! Ma bag si eu cu un anunt la voi...

Donez un carucior pt gemeni INGLESINA DOMINO TWIN culoare bleumarin (vechi de 4 ani folosit maxim 3 ani), in stare buna (exceptie face sistemul de roti care se poate repara cu maxim 100 ron dar care functioneaza si acum oricum). Caruciorul in afara faptului ca este greu si voluminos, e super util, cu landourile detasabile care se pot transforma in scaune sport. Donez inclusiv accesoriile pe care le-am achizitionat separat, respectiv plase de tantari si huse de ploaie. Daca stiti pe cineva interesat... astept contact pe pm. Trimit si poze tot pe pm.


Vacantze placuuuuteeee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Vladis: super pozele , cel mai tare mi-a placut cea cu abesedarul si tinuta Mirunei la antrenamente.

Noi cu cele zilnice, cu oboseala, trebuie sa-mi astept sotul seara care face proceduri la picior si uite asa ne apuca 8 seara. Dar scapam noi si de perioada asta, duminica vrem sa ne relaxam la piscina.

Restul fetelor unde umblati, m-ati suparat si strig catalogul :Alina, Boti, Georgi,Leditia,Pisoi, Adinutza?


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
da, o strigare de catalog ar fi buna, cu aferenta pentru cine nu zice doo vorbe acolo
Angi, super pozele, protagonistii niste draguti!!
ieri copchilul cel mare a declarat ca are emotii la serbare.... asa ca s-a trezit de la 6 - nu ca asta nu ar fi normal la el
am pus cateva poze de Iunie
dati-mi si mie niste idei unde sa duc copilul dupa serbare... ca ma gandeam la parcul de distractii, dar la cele 36 de grade care vor fi iar azi.. nu stiu ce sa zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

beeeey, chiar ca a venit caldura!!! singurul loc unde as vrea sa fiu acu' e la plaja in schimb stau intr-un birou si fac planuri de vacanta, da' macar am aer conditionat...

rox, carliontata ta e superba patrick a crescut asa de mult! normal ca are emotii, nah, doar e serbarea abecedarului! succes! la ce ora e, pt miezul zilei nu-mi vine in minte decat scoica land sau mai e o terasa cu posibilitate de balaceala pe malul lacului undeva in zona rex- majestic, imi scapa numele. mai pe seara parca ar merge si parcul de distractii. pot sa zic ca vreau si eu o curte ca in poze? e a omului cu gratarul?

simo, sanatate la sot si distractie maxima in we la piscina!

nu stiti nimic de insula ovidiu?


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, serbarea e de la 3 la 4. asa ca dupa 4 si jumatate.. ma gandeam la lake view...? ce ziceti?
da, curtea e absolut fantastica, se si munceste la ea o gramada.... dar copiii au fost in extaz la cules si mancat cirese din copac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

da' e super si la lakeview, cred ca e totusi mai cald decat la scoica, e mai adapost. oricum, distractie placuta oriunde mergeti si emotii constructive la serbare! te asteptam cu poze si impresii de la absolvire


EDIT pt cei interesati: plimbarile la Insula lui Ovidiu cu vaporasul, zilnic intre 10-23, la interval de 30-40 minute, de la debarcaderul Tic-Tac zona Cazino Mamaia, pret bilet 25 ron/adult, 20 ron/copil 4-14 ani. veniti in we?


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si eu ma gandeam la vaporas, la cel pe mare, ma uitam acum.. vedem noi ce alegem, timp sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare dragelor!
Raspund prezent la strigarea catalogului si va las cateva poze de la serbarile de sfarsit de an scolar.

Am vazut pozele lui Vladis si Roxanei, protagonistii sunt superbi, sa creasca mari si sanatosi.

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput