Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Scriu in viteza. Multumesc de oferte. Cami, Maria poarta haine 152-156, nu cred ca i se potriveste rochita. Nu stiu cealalta cat de mare e
Vladis, sunt interesata de palarie si manusi.
Scuzari viteza, scriu rapid de pe tel. Sunt in niste focuri la serviciu...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, e incomparabil cinema-ul de la maritimo... e mare sala, ecranul, locul pentru picioare, scaune comode.. io nu mai merg la tomis nici sa ma bati nici la tomis nu mi s-au parut mici preturile la popcorn&co asa ca odata pe luna... na.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Roxana:scuze ca n-am reusit sa incarc poze, am pus doar cateva pe facebook.

Noi n-am mai fost de foarte multa vreme la cinamatograf, nici nu sunt pasionata, parca m-ai degraba m-as plimba pe faleza.

Mary: multa sanatate

Sa aveti serbari frumoase



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
noi maine avem evaluarea la matematica si vineri la romana....iar joi concursul de citire deci o saptamana plina,plina.

Angi multumesc

Serbarea abecedarului o avem marti sau miercuri iar joi serbarea de sfarsit de an ....cu scoala...

all
PS: ultimul film vazut la cinema a fost Titanicul...deci acum o 100 si ceva de ani in urma
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
mi-e un somn.. si e de abia miercuri
Gabi, succes, ce evaluari? faceti asa ceva in clasa 1? stiam ca incep din clasa a 2-a.
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Da Rox,azi au dat evaluare la matematica,mai exact se numeste"test de evaluare finala cu subiect unic pe scoala si vineri va avea la abecedar.
Ar fi trebuit sa se tina maine...dar noi aveam deja concursul de citire programat si au dat evaluarea azi....si sigur s-a dat si la o scoala din Braila,la nepotul meu care-i tot clasa 1

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Da Rox,azi au dat evaluare la matematica,mai exact se numeste"test de evaluare finala cu subiect unic pe scoala si vineri va avea la abecedar.
Ar fi trebuit sa se tina maine...dar noi aveam deja concursul de citire programat si au dat evaluarea azi....si sigur s-a dat si la o scoala din Braila,la nepotul meu care-i tot clasa 1

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!






Neata, si la noi la scoala s-au dat evaluari la abecedar si mate.
Azi are serbare Teo, iar miercurea viitoare Alex, cert este ca au obosit amandoua si vor vacanta .

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
am intrebat si eu scolarul ieri, cica "da, am avut niste chestii de facut, dar nu erau fise, erau de scris" ... e clar unde ii e capul, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

Buna ziua Doamnelor!

Am 4 calatorii dus-intors cu Telegondola Sinaia.
Sunt platite dar nu am reusit sa ajungem sa ne plimbam.
Cine le vrea???
I le voi trimite pe mail.

Doar ca mai sunt valabile pana pe 25.06.2012!
"Foloseste voucherul in perioada 25.05 – 25.06.2012;
Pentru a beneficia de oferta trebuie sa te prezinti cu voucherul printat la Telegondola din Sinaia;
Program telegondola: Luni-Duminica 09.00-17.00, Marti 12.00-17.00;
Pentru informatii suplimentare 0244.310.224 si 0726.134.416;

http://www.fundeal.ro/timisoara/amintiri-la-inaltime-1-calatorie-dus-intors-cu-telegondola-sinaia-la-doar-7-ron-pret-special-cu-maestro-2-ron.html
"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

buna dimi de luni!

noi am avut un we plin de de toate, plaja, plimbari nocturne, gratar, ma simt deja in vacanta asa ca n-am avut timp sa descarc pozele de la serbare, sper sa reusesc zilele astea. in rest ultimele zile din viata de gradinar, deja nu mai are nici o tragere de inima sa mearga, il tot momesc cu promisiunea ca vor fi zile lejere, cu mai multa joaca, deja toate caietele si fisele le-am luat acasa. la miru se incheie mediile, asa ca saptamana asta se concentreaza pe antrenamentele de la dans, sambata au mare spectacol la teatrul fantasio.

stiti ceva de plimbarile la insula ovidiu, cat e vaporasul, ce program au?

cornelia, cand are maria serbarea? va mai trebuie accesoriile?



mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput