Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
ieri dupa-amiaza dupa 5.30 am incercat sa mergem in parculd e distractii... degeaba, erau 38 de grade si nu mergea nimic. asa ca am ajuns la mcdonalds doar... vedem ce om face in week end, poate se mai racoreste putin
ma duc sa ma uit la poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct...
Gata am absolvit si noi clasa1 oficial...
Ieri am avut serbarea abecedarului de la 18 care s-a intins pana la terminarea tortului...dupa care am alergat acasa caci huna era febrila cu scaune moi....si astfel a fost si toata noaptea.
Azi a avut loc festivitatea de premiere care a avut loc la casa de cultura de aici.

Maine dam o fuga la scoala sa luam carnetele de note si gata suntem

Foto n-am caci n-am facut ...le astept pe cele oficiale...+ filmuletele

Va doresc o vacanta placuta ,odihnitoare si sa fie cum o doriti.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

felicitari lui bogdan pt tot ce a realizat anul acesta, am citit si la subiectul vostru despre performantele lui! si tie de asemenea felicitari pt perseverenta sanatate celei mici!

eu stau in birou la AC si ma pregatesc sufleteste sa ies in cuptorul de afara. sper sa apucam ceva plaji in we, ca cica iar avem avertizare de vijelii, bleah... n-ar strica o ploaie, da fara tunete si fulgere, ca ai mei sunt disperati de fazele astea.

hai mai fetelor, cine v-a suparat, nu mai treceti deloc pe la subiect?

pupici tuturor


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Felicitari lui Bogdi si mamicii luptatoare pentru toate realizarile Multa sanatate Isabelei

A terminat si copilul meu clasa a doua, cu rezultate f bune, sunt multumita, avand in vedere ca ne ocupam foarte putin de el, sper in clasa a treia sa fac ceva schimbari, sa am mai mult timp.

Noi ne-am amanat duminica la piscina din cauza timpului, cred ca o sa mergem prin Costinesti, sa ne plimbam cu barca.

Camelia: foarte frumoase pozele de la serbare

Imi pare rau ca ne-au parasit fetele si nu mai intra pe la noi


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Fac si eu prezenta.

Felicitari Bogdan si tuturor scolareilor pentru incheierea anului scolar. A avut si Maria ieri serbarea. Simona, si eu imi fac mustrari de constiinta ca nu ma ocup deloc de Maria . Ea merge foarte bine, dar nu e genul prea entuziasmat de scoala si imi e teama ca fara cineva care sa fie cu ochii pe ea, sa nu piarda interesul de tot. Of, iar de la toamna lucrurile sa vor complica si cu Stefan.

Au avut copiii si serbarea. Maria a avut pana la urma o costumatie super. Multumesc Oana! Stefana absolvit si el gradinita in acelasi cadru ca Vlad. In final a spus poeziile, mai mult repovestite , dar tot e bine. Vladimir mai merge pana de ziua lui, ca sa sufle in lumanari la gradi. Apoi intra si el in vacanta.

Eu nu sunt intr-o dispozitie prea buna. Ma apasa mii de griji de la serviciu, deci scuzati prezenta cam slabuta pe aici.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Cornelia, sper sa treaca grijile cat mai repede
felicitari tuturor absolventilor mai mari si mai mici. ma duc sa fac capitol nou, poate ne mai stimuleaza putin!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

gata: capitolul 163

Mergi la inceput