Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {7}

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aly_k spune:

La multe lunite Rafael,Eduard si Filip!
Am avut o zi foarte placuta in Timisoara,bubulina mea o dormit mai tot timpul in carut si si-a facut debutul la facultate
suzieq pacat ca nu ai venit,ca nu a fost asa frig,a fost chiar o zi placuta de plimbat,poate facem o alta iesire,dar programata din timp,ca eu nu ajung asa usor in oras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mar_ysa_28 spune:

Alice suntem pe aceiasi lungime de unda cu religia...muah!!!

Bulinuta noi am fost de 2 ori la Duni la Marina Royal Palace si iti recomand...ffff frumos si servicii extrem de bune la preturi mici.

Suzieq vezi ca iti trebuie certificat fiscal care se emite cu timbru sec...poti sa duci tu 1000 chitante...poate ai 2000 proprietati..intelegi ce spun.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

mie nu mi-au cerut certificat fiscal... si mi se pare aiurea, ca doar la primarie depun actele si tot acolo sunt finantele locale. eu am depus copie dupa chitanta de la trezorerie (bugetul de stat, nu bugetul local) deoarece aveam venituri din activitati individuale



mutatia heterozigota a A1298C si C677T
tratment: clexane 0.4/zi, femibion 2, cetebe, magne B6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

aly_k, eu n-am zis nimic pt ca aveam planificat altceva pt azi, poate mai vii si altadata. Hai ca la vara ne-om intalni mai usor, si cu celelalte mamici.

Acum m-am intors din oras, am fost cu amandoi dupa mine, dar au fost foarte cuminti dar n-am stat deloc pe afara, mie mi se pare totusi rece.

Nici Cristi nu mananca bine azi, pare satul, se joaca cu sfarcul si rade... il las in pace, a crescut bine in greutate si i-am dat cam des sanul azi noapte.

Suzieq, mersi de detaliile legate de dosarul de indemnizatie, foarte valoroasa informatia, mai putina bataie de cap. Nici eu n-am primit alocatia inca si am depus cam deodata cu tine, cred ca in tm dureaza cam 3 luni. Mai am concediu de maternitate pana in 5 mai.
Cum a fost dupa vaccin? Si eu l-as face maine dar am uitat s-o sun pe dr astazi. poate ma primeste daca sun dimineata, vreau sa bifez asta pana la pasti, imi sta pe creier.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

La multi ani bulgarasilor Rafael, Eduard si Filip Andrei!

mamica fericita foc de Eva Georgiana (16.02.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpediem spune:

Merci SuzieQ




Mamica implinita de bebe Matei Gabriel (17.02.2012)
"Homo sum, humani nihil a me alienum puto!"


MTHFR C677T - heterozigot, A1298C - heterozigot, Gena PAI - 675 4G/5G - heterozigot, O sarcina oprita in evolutie la 15 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

La multe lunite Rafael, Eduard si Filip!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

ligia, demult vreau sa te rog, daca nu te deranjeaza si daca poti sa ne pui un filmulet cum faci tu gimnastica cu andrei si cum ii faci masaj..multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:





scz, am trimis gresit un mesaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ica7

suzie noi am primit alocatia- am depus la inceputul lunii ianuarie si pe 14 martie au intrat banii pt luna ianuarie si februarie.
iar pt indemnizatie am depus dosarul pe 29 februarie si dupa jumatatea lunii martie am primit decizia de stabilire a indemnizatiei...acum nu stiu cand intra banii, dar va anunt.
si eu n-am dus adeverinta de la impozite si taxe...sau ce ziceti voi acolo.



Mami de strumf Robert Stefan ( 31.12.2011)


si mie mi-a venit decizia pt. concediu de crestere,iar banii imi vor intra pana la data de 22 luna asta ,daca nu au intrat deja ,nu am verificat ...dar pt.alocatie trebuiau depuse acte separat de indemnizatie, ca io nu cred ca sotul(ca el a depus dosarul)a completat si altceva fata de ce acte i-am dat eu ?!
si de unde stim ca sau cand intra alocatia ,doar verificam cardul, sau vine acasa ceva decizie ca si pt. concediu??
nici mie nu mi-a cerut adeverinta de la impozit.

Mergi la inceput