Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {7}

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

la multi ani bulgarasilor Rafael de Altesa, Eduard de Mihacor si Filip Andrei de Bulinutza! ... numai baietei astazi
eu am 28 de ani si sotul meu este vecinul meu de la etajul 4. daca ma intreaba cineva pot spune ca l-am facut pe bebe cu vecinul . suntem impreuna de cand eram eu la liceu si de 3 ani casatoriti. acum eu stau la etajul 4, iar parintii mei un etaj mai jos! am incercat sa facem fiecare lucru la timpul sau: casatorie, casa, bebe, insa cred ca un strop de nebunie in tinerete nu strica. oricum, daca stiam ce frumoasa e viata cu un pui de om nu mai amanam noi atat de mult si la 22 de ani o puneam de-un bebe. faceam si facultate, si cariera cu bebe langa mine. acum mi-am suspendat raporturile de munca pentru doi ani si m-am inscris la posliceala de asistente medicale. sunt in anul I si numai bine, cand termin CIC, termin si postliceala. sunt mama, si asta m-a schimbat foarte mult!



mutatia heterozigota a A1298C si C677T
tratment: clexane 0.4/zi, femibion 2, cetebe, magne B6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

La multi ani bebitzilor Rafael, Eduard si Filip!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Eu nu inteleg de ce le trebuie actul de identitate in original al sotului. Ce are el cu asta? Ce se intampla daca eram parinte singur? Oricum salariul meu conteaza nu al sotului, ce tampenie.... Asta poate uiti ceva si te mai amana putin cu actele.......

Mamica de grasunel Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

mersi mult bulinutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81

Eu nu inteleg de ce le trebuie actul de identitate in original al sotului. Ce are el cu asta? Ce se intampla daca eram parinte singur? Oricum salariul meu conteaza nu al sotului, ce tampenie.... Asta poate uiti ceva si te mai amana putin cu actele.......

Mamica de grasunel Alexandru


pentru ca poate opta el pentru indemnizatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

vaaaaaaaiiiii ce cascata sunt la mlti ani Raficu lu mama,Eduard de mihacor si Filipel de bulinel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpediem spune:

Salutare fetelor,

Am si eu 2 rugaminti sa-mi treceti si mie daca se poate, numele bebelului meu pe prima pagina, nu stiu de ce e singurul care nu are numele trecut acolo

Si apoi stiu ca a mai scris cineva aici ce ati facut pt cojite in cap? Ca ieri am vazut la bebelun cateva cojite in varful capului, doar acolo, in rest nu are deloc. Cu ce sa-i dau? Sau poate nu e nimic grav, poate nu-l clatesc eu bine dupa baita?

Si nici al meu nu prea a mancat bine ieri si azi si a fost iar agitat si bineinteles colici si nu a dormit ziua DELOC !! Sunt zombie

Multumesc

Mamica implinita de bebe Matei Gabriel (17.02.2012)
"Homo sum, humani nihil a me alienum puto!"


MTHFR C677T - heterozigot, A1298C - heterozigot, Gena PAI - 675 4G/5G - heterozigot, O sarcina oprita in evolutie la 15 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

La multe luni Rafael, Eduard si Filip!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Al meu prunc doarme de la 3 jumate si nu-mi vine sa cred . N-am facut nimic ca nici prin gand nu mi-a trecut ca doarme mai mult de jumate de ora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Carpediem, am trecut numele baietelului.

Mergi la inceput