Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {7}

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Wow adriana, ma gandeam ca poate e alarma falsa la natalia cu dintii. I-a spart si marei primul canin (sau urmeaza, ca se vede da nu pot pune mana).. Da RB are toti dintii iesiti?

LA MULTI ANI ISABELA, FILIP SI DAVID!!!

Paste fericit tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

Apropo de par, vroiam sa vaintreb si eu daca aveti idee cand incep sa-l schimbe ca noi avem o coama maaare la spate si nimic in varful capului. Si Irisuca mai transpira cand suge si atunci i se fac carliontzi. Mami zice ca va fi creata, dar cred ca s-ar fi vazut mult mai pronuntat, nu doar cand transpira, nu-i asa? Fetele care aveti fetite cu carlionti, ce spuneti? Sora mea are paril cret, dar mami zice ca nu isi aminteste decat ca a fost ff paroasa la nastere si cand a inceput sa schimbe parutul i s.e carlionta cand e umezea (dupa baita, de obicei). Abia dupa 1 an jumate s-a observat cu adevarar ca e creata

Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancabia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelaradu

Apropo de par, vroiam sa vaintreb si eu daca aveti idee cand incep sa-l schimbe ca noi avem o coama maaare la spate si nimic in varful capului. Si Irisuca mai transpira cand suge si atunci i se fac carliontzi. Mami zice ca va fi creata, dar cred ca s-ar fi vazut mult mai pronuntat, nu doar cand transpira, nu-i asa? Fetele care aveti fetite cu carlionti, ce spuneti? Sora mea are paril cret, dar mami zice ca nu isi aminteste decat ca a fost ff paroasa la nastere si cand a inceput sa schimbe parutul i s.e carlionta cand e umezea (dupa baita, de obicei). Abia dupa 1 an jumate s-a observat cu adevarar ca e creata

Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
http://flowerspeaking.wordpress.com/


si noi avem chica saten inchis, in crestet ff putin si scurt, sprancenele galbene. pe lenjerie in patut e plin de firicele de par

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Hristos a inviat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

La multe luni pentru Stefan Matei si Beatrice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Hristos a Inviat! va spunem si noi si la multi ani sarbatoritilor de azi Stefan Matei si Ana Beatrice!
Spor la ciocnit oua.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacor spune:

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Hristos a Inviat! va spunem si noi si la multi ani sarbatoritilor de azi Stefan Matei si Ana Beatrice!
Spor la ciocnit oua.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara


si de la noi la fel...fetelor nu prea pot sa va scriu,ma simt groaznic,bebe e mai bine,dar tata su e si el vai si amar...maine tot familionul la doctor...
la toti bebei,sa fie cuminti si mancaciosi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Wow adriana, ma gandeam ca poate e alarma falsa la natalia cu dintii. I-a spart si marei primul canin (sau urmeaza, ca se vede da nu pot pune mana).. Da RB are toti dintii iesiti?

LA MULTI ANI ISABELA, FILIP SI DAVID!!!

Paste fericit tuturor!!

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)


da alice; Rebe are toti dintisorii iesiti de cateva luni. Mai asteptam maselutele de 2 ani.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

la multe lunite Stefan si Beatrice!


Paste Fericit va urez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

La multe luni Stefan Matei si Ana Beatrice!

Mergi la inceput