Strugurasi de Sept-Oct 2011 *52*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Marryan, ce dulcica e Lera
ce iti mai face degetul?

jade si eu cred ca e vorba de ceva alergie la vreun aliment...

Sei, ce bine mananca Ela! si-a scos vreo masa de laptic?
ce vrei sa spui cu vechea lege?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Sei, sarumana pentru sustinere

Apropo de lege... presupun ca nu se aplica retroactiv?

Si Maia doarme foarte putin ziua. 1h adunat, cateodata nici atat. Azi a dormit de 3 ori cam 10-15 minute tura. si ma gandeam k o sa doarma mai mult dupa ce am impartasit-o... da, fix 10 minute a dormit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Mikka.. cica din al doilea trimestru hotarasc (guvernu asta drag-in campanie fiind )daca se va acorda iar 85 % si 2 ani... oricum vom vedea ...

LENA.. cica retroactiv se acorda, insa daca stau sa rumeg stirea nu asa ar reiesi.. Poate gasesti stirea pe A1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Mikka.. da si-a scos o masa.. azi a papat lapte la 8.30, si urmatoarea la 13.30, insa doar catva min pt somn

noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Neata,

ma duc si eu s caut legea desi sunt convinsa ca noi primim ciuciu. la noi la 2 ani ne e plafonata suma..ar insemna sa scoata plafonul, sa recalculeze tot si sa plateasca din urma...si nu cred.

vor face asa probabil: se aplica tuturor mamelor care au nascut dupa 1 ian 2012...

Oana, mami de Eca 18.09.2011

Doamne, ai grija de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

neata

sei daca se va vota legea, mai mult ca sigur ca nu se aplica si la noi....

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

vedeti aici stirea http://observator.a1.ro/social/Guvernul-ia-in-calcul-revenirea-la-vechile-indemni_58466.html

_


de T 7+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Neataa!!!
????

Eu smotruiesc de zor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

neata
bravo Lali, sa ai spor!

Intrebare: ce stiti despre produsele BBcom bio organics ( de la laboratoire sicobel)?Le-a folosit cineva? Intreb pt ca fina mea a folosit la cel mic pe fata, avea o forma usoara de dermatita si i-a trecut...

Lena, scriai acum ceva vreme despre cremele de protectie solara, m-am pus si eu pe citit.Am ajuns la concluzia ca mai bine o protejez cu o crema naturala gen unt de cocos sau shea , se pare ca au ecran solar, ii pun palarie, pun umbrela la carut, chestii din astea. Daca e nevoie neaparat, ma ales cand mergem la mare, voi cumpara crema Badger, am citit despre ea numai de bine (desi pt mine e al naibii de scumpa).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Jade, multumiri pt link. astept sa se trezeasca pitica sa ma uit si eu

Mergi la inceput