Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {6}

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihacor spune:

fetelor,gata,acuma am ajuns de la doctor...am fost la pediatrul de urgenta si edy e doar putin infundat si are gatul putin iritat,atat tot...sa am grija de el in urmatoarele zile si daca se agraveaza sau creste febra atunci sa mergem la spital sau din nou la el.
ufff,o problema luata de pe cap,cat de cat...acum doarme sí vreau sa dorm si eu ca nu am dormit deloc,sunt rupta,la medic in sala de asteptare am avut stari de lesin...
va pupacim pe toate,spor la scris,eu va citesc cand ma trezesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Ica, noi mai avem inca hernia, desi parca mult mai mica. Dar am incercat toate tipurile de leucoplast, chiar cel de matase de care zicea Denisa si pe care il folosim si acum, dar tot se irita...Si atunci punem o seara da, una nu. Gresesc?
Ane, din pacate pentru noi, dr_Anca nu e bucuresteanca. ..
Ligia, felicitari pentru Andrei cel vanjos! De acum nu prea il mai poti lasa nesupravegheat...
Mady, din cate am inteles eu si tu locuiesti in zona IOR...Ai vazut ca in magazinul Titan la et. 1 au hainute de la Mayoral? Sunt o splendoare! Pe mine ma vrajeste combinatia bleumarin cu alb.Mi se pare atat de eleganta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

da aerlilian..am vazut si acolo hainutele..sunt tare frumoase si acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danezza spune:

da .. fetele de la trombofilie stiu mai bine dar o sa a pove si voua intr-o zi.

Vazut poze cu bebeii - tare frumusei (pe noi ne gasiti pe facebook pana ma prind care e faza cu picassa :D)




Citat:
citat din mesajul lui aerlilian

Dana, offf ce poveste urata ai avut si tu...Nici nu vreau sa ma gandesc. Daca poti povesti, chiar as vrea sa stiu ce s-a intamplat...
Astazi mergem la vaccin la ora 15. Am emotii, stiti, nu?

Mamica lui Tudor
http://community.webshots.com/user/aerlilian?vhost=community


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

fetelor..de unde ati luat colaceii pt bebei?de pe net..sau sunt si prin magazine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Faith26 spune:

Fetelor care v-ati cumparat burtiera, imi ziceti si mie de unde v-ati luat? Gasesc si prin AFI? Daca da, la ce magazin?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_cls spune:

Nici noua nu ne place muzica la carusel...Si mai rau, ca scria Faith de ratuste, si al nostru e cu trei ratzuste cam mari care se invart tinute in plisc de mama lor, o ratza mai mare...nah, cand incep alea sa se invarta...e jale, plange si se agita, nu-i place deloc!!!

mamica fericita foc de Eva Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

faith eu am luat-o de la obor. si am mai avut una pe care am primit-o si era cumparata de la mothercare.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

valeleu, un pupic pentru toate mamicile de bulgarasi, fara exceptie.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

buna tuturor
anuntam cea mai haotica zi ... bebe nu a vrut sa manance, nu a vrut sa doarma.... abia am reusit de la 10 la 17 sa ii dau de trei ori cate 30 de ml,
Am reusit sa il adorm la 17 a dormit pana la 18, cand in sfarsit a mancat 90 ml. Nu stiu ce a fost in aer, dar azi nu am avut timp sa beau o cafea sau sa mananc ceva, speram maine sa raportam o zi mai buna.
Alina bravo pentru reusita cu biberonul!
La multe lunite Nataliei
si pentru maine La Multe Lunite Matza pentru Alexandru ,
Felicitari Sven pentru evolutie, ai niste pozici minunate!

Multe felicitari mamicilor care au reusit dupa multe incercari si sacrificii , sa aduca pe lume ingerasii acestia minunati!
Noi am renuntat la protectie in iulie 2010 si abia la 11 luni dupa s-a hotarat sa apara comoara noastra mica, mai aveam o luna si urma sa incepem investigatiile mai amanuntite.
O seara cat mai linistita si fara colici

Mergi la inceput