La multi ani Daria! Fluturasi de Mar-Apr2011 (143)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Cami, eu discut cu Maria si a inteles ca a gresit atunci...multam mult pt intelegere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

AM PUS POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

Salutari dragelor si de la noi!

La multi ani fluturasilor, sa ne creasca mari si sanatosi

(Spiridusha nici nu stiam ca am fost in aceasi odisee )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

ama da nu ne zici nimic despre voi?
mai stii cum asteptam impreuna nasterea pruncilor nostrii anul trecut?
cum sunteti?
nu ne pui poze?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

AM PUS POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)





Vazut, placut, comentat!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yvy mercic
acu merg sa vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

Da Cami :))) ce vremuri! si te-ai dus si ai nascut inaintea mea

Noi suntem tare bine, acum ne luptam cu niste dinti - are deja 8 si acum banuiesc ca mai ies 3 (deodata! ) si e putin mai matzaita. E super mancacioasa, teoretic e fericita doar daca rontaie ceva.
Si slava Domnului nu a fost bolnava tot anul asta. Nu a facut niciodata febra, a avut muci putin o singura dupa-amiaza in ianuarie:))) acum cred ca tocmai am trecut de rubeola, dar o forma atat de usoara incat nu au fost decat cateva pete pe piele (fara ganglioni, fara febra).

Un an atat de frumos! :) si a trecut ataaaaaat de repede!!!
Voi cum sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhynna spune:

Of..off greu dom'le cu alegerea...insa cel mai mult as inclina spre cresa pt ca pot sa vad si eu ce face...pe inernet...pe cand acasa cu bona daca o bate/bruscheaza sau ii da peste manute eu nu am cum sa vad decat daca imi instalez niste camere ascunse toata casa ...dar iarasi parca paranoia ma duce prea departe.Nu am incotro de altfel ca trebuie sa imi caut serviciu ,sa ma duc la interviuri si nu am altfel cum decat sa o las in grija cuiva.Nu ne mai permitem sa stau eu acasa asa ca asta este.
Otita se ia?E contagioasa ?Sper sa nu spun cele mai mari aberatii .

Cresa de stat...as vrea si acolo pe de o parte...dar nu prindem noi loc veci si pururi.Plus ca nu am viza de Bucuresti.Noi nu suntem Bucuresteni de origine.Suntem popoare migratoare .

[Deea99] unele afterschooluri asigura transport dar na...iarasi e chestiune de bani.

Viss nu mai spune nimic?!

Mandreeac Ai dreptate si tu cu bona dar noi nu cunoastem pe nimeni de incredere..si eu la agentie nu dau 1000 ron degeaba ca sa vad cum imi pleaca bona dupa 2-3 luni cum a patit cumnata-mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

poze am aici cateva http://www.flickr.com/photos/8264324@N03/sets/72157629073687688/with/6800710852/

putine :) o sa mai pun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami, scumpe foc fetele tale...si iti seamana amandoua.....Petra mai are ceva de la tati.., si tu mami arati supeeer!
ama, mi-a fost dor de tine, desi te-am mai vizitat, dar pe blog pt inspiratie
rhynna pai daca n-ai pe cineva de incredere poate e mai bine la cresa...

Mergi la inceput