Strugurasi de Sept-Oct 2011 *50*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui andr@

lali ma bucur ca v-ati incuscrit, dar nu-mi fac griji, ca sigur imi gasesc si eu o nora pe aici tu ce faci, cum esti? ce-ti fac copilasii?

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

6+


Ahaaaa m-ai uitat Pai nu eram noi doua cuscre?
ma bucur ca sunteti bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Citat:
citat din mesajul lui Sept-Oct2011

Neatza...

LALI.. ce bine ca esti mereu pe faza..

Noi cu cine ne-am incuscrit? ca nu mai stiu .. T, la care faceam noi curte, nu ne-a dat raspuns

JADE.. mergem la MAMAIA, in 25.06...voi in ce per mergeti?

Musette esti in listuta

IOana Iasi.. ne dai datele pt listuta?
Ce mai faceti? am vazut ca in weekend ai fost activa, sper ca acum nu ne-ai lasat..

vi-ati dat seama ca sunt eu nuuu?

Cea mai fericita de Elena (24.08.2011)



Nuuuuuuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Mai fetelor eu nu vreau bb 2 , adik nu vreau acum .. asa ca nu tineti pumnii tineti numai pt 1 ucata liniuta, vreau sa o iubesc in stil solo pe ELa pana la macar 2 anisori

Creola sunt la GH, la mama .. numai vineri venim.. sapt viitoare?

Musette o sa corectez.. scuze

Anca si a mea e leneee mareeeee... adik sa nu cumva sa oboeasca sa isi tina singura cana, sau sa se intinda prea mult dupa jucarii

Oana..., da stiu ca bbei mai slabuti merg mai repede.. eu nu cred ca pana la 1 an si 2-3 luni vom merge

Mikka LEna de pe ce site va luati voi uleiuri esentiale? banuiesc ca sunt naturale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

anca_toma ai dreptate cu scaunul de masina. Eu am de la chicco si la drum lung transpira piticul de nu stiu ce sa ii fac...

It's a boy !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

MAi e careva careia nu i-a venit CM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

CIne nu are scaun de masa.. la Metro am vazut scaun de maa de lemn , pliabil, cu 120 lei redus de la 200.. si APP sunt reduceri la jucarii de 40 %

Oana cum ii dai sfecla cruda sau fiarta? asta urmeaza sa ii dau si eu zilele urmatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

noi iesim afara.
ne intoracem pt masa de pranz(ce bine era doar cu titi)

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

musette cu sfarcurille muscate Precis te ajuta ionela cu ceva sfaturi

seidana pai are elena 7 luni, plus inca 1o pana se naste bb2...nu mai ai mult, peste 6 luni poti ramane gravi linistita

Noi venim de la pediatru,de la revizia de 6 luni; avem 8 kg si 68 cm. cica nu-i grasa deloc; la lungimea ei ar trebui sa aibe nitel mai mult asa ca m-a bombardat cu mancarea. i-am spus ca-i dau fructe si legume, al care el: dar si carnita de pui daż, si cereale daż, si poti sa-i dai gluten linistita, i-am zis sa ma ia mai usurel, ca yo-s mai sperioasa de fel si bagam mancaricile incetul cu incetul...ce-i mic la noi e capsorul!

mamici de fetite, la 6 luni cat aveau capul(chit ca na, seamana fata cu partea socrilor, si toti au capul mic). Noa are circumferinta de 41,7cm

aaah si ne-a trimis si la radiografie de solduri, are un pliu asimetric si facem una de verificare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Musette01 spune:

Atunci o astept pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

andra cand am citit primul tau mesaj si am vazut la semnatura 4+ , eram convinsa ca ne anunti ca esti gravida

seidana noi nu stim exact cand mergem la mare , probabil ca inceputul lui iulie , e in functie de cum isi ia tati concediu
noi nu ne luam bilet , vedem atunci mai aproape de data ce si cum
sa stii ca asa m au luat emotii pe la stomac de posibilitatea de bb 2 la tine
nu stiu de ce , dar sunt putin invidioasa
zici ca ne ati petit si noi nu am raspuns ?? vaaaiii rusineeee noua
bineinteles ca suntem de acord
tu crezi ca ela va merge pe la 1 an si 2 luni ? eu cred ca T va merge pe la 1 an jumate la cat e de puturos

azi avem in meniu piure de cartof , banana deja a mancat o

_


de T 7+


Mergi la inceput