Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {4}

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALTESA



http://www.reclama/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=27881&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=b17b496e68584d7ee91d391894f2e88e


probleme asemanatoare cu alea voastre

implinita de Rafael-Ioan




nu merge link-ul











ANE-MARIA mamica fericita de Bianca Maria ( 08.02.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

in loc de reclama scrieti parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

Dati cautare pe google "bebelusul papa putin " si gasiti cateva site-uri cu alte pastari ale unor mamici in situatia voastra


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

In cazul in care nu ati citit inca blogul Mihaelei, imi permit sa redau mai jos un pasaj care mie mi-a devenit lozinca pentru momentele in care simt ca nu mai pot, ca mi-e greu, ca sunt gata sa clachez. Sper ca aceste cuvinte sa ajunga si in voi acolo unde au ajuns in mine. Iti multumesc Mihaela, ma inclin!
"Dupa 31 de nopti nedormite, faptul ca ea isi gaseste alinarea doar la pieptul meu, inca imi da forta si ma face sa ma simt Dumnezeu. Pentru ea, eu sunt totul. Pe mine ma striga, pe mine ma vrea, pe mine ma cere. Oricine altcineva, ii va oferi doar un strop de alinare, acel strop de care are nevoie pana ma regaseste."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

suzieq am incercat 3 feluri de lapte...asta e singurul pe care il bea cat de cat...cu celelalte a fost un dezastru

mihaela ce frumos

altesa multumesc ptr link

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui aerlilian

In cazul in care nu ati citit inca blogul Mihaelei, imi permit sa redau mai jos un pasaj care mie mi-a devenit lozinca pentru momentele in care simt ca nu mai pot, ca mi-e greu, ca sunt gata sa clachez. Sper ca aceste cuvinte sa ajunga si in voi acolo unde au ajuns in mine. Iti multumesc Mihaela, ma inclin!
"Dupa 31 de nopti nedormite, faptul ca ea isi gaseste alinarea doar la pieptul meu, inca imi da forta si ma face sa ma simt Dumnezeu. Pentru ea, eu sunt totul. Pe mine ma striga, pe mine ma vrea, pe mine ma cere. Oricine altcineva, ii va oferi doar un strop de alinare, acel strop de care are nevoie pana ma regaseste."

Mamica lui Tudor
http://community.webshots.com/user/aerlilian?vhost=community



SUPER! F F F FRUMOS si nu in ultimul rand cred ca ne regasim cu toate in cuvintele Mihaelei.
Felicitari Mihaela pt acel sentiment descris asa frumos.











ANE-MARIA mamica fericita de Bianca Maria ( 08.02.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

posteaza te rog link-ul blogului, scz , insa nu am timp acum sa il caut la mesaje.















ANE-MARIA mamica fericita de Bianca Maria ( 08.02.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dr_anca spune:

Am avut o dupa-amiaza de imi vine sa plang.

Super Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dr_anca

Am avut o dupa-amiaza de imi vine sa plang.

Super Mihaela

Nasterea unui zambet
Anca cu cuminte Sara-Stefania si bebe Adela-Alexandra






si eu......




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput