Cel putin 10 kg jos (7)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Salut, si eu sunt pe aici, la birou

ma mentin, cel putin asa arata cantarul, dar mi-am facut destul de cap.
nu ma apuc de nici o dieta anume, insa imi schimb absolut alimentatia.
o sa mananc echilibrat, cat de multe legume si fructe, lactate, cereale si in cantitati mici protenie. carbo- nici macar, ma voi feri cat de mult pot.
nu vreau numai sa slabesc, vreau sa fiu in primul rand sanatoasa, plina de energie.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Va salut si eu, traversez una dintre cele mai lungi perioade fara cantar, cu cateva cine cu 2 feluri, e drept cu peste si salata dar si sosuri diverse, am mari emotii cat s.a depus....AMR 3 zile.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Si eu pe baricade. De astazi la o dieta ceva mai serioasa. O sa incerc dieta vietii, in primul rand pt ca organismul meu are nevoie de o cura serioasa de dezintoxicare, imi transmite mesaje clare in acest sens.Azi dimineata 61.3 kg. O prima tinta: 58 kg, pentru ca vreau musai sa incap in niste pantaloni somon, primiti cadou de Pasti.Succes, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ce-si poate dori cineva?Visul oricarei femei.....sa manance ce pofteste si sa slabeasca........



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

A venit ziua fatidica de 1 mai si m-am cantarit: 63 de kg :((( Naspa de tot ... Nu ma mai recunosc, parca nu mai sunt in stare sa slabesc.
Fir-ar sa fie, trebuie sa fac ceva!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Edit: Lulu, la multi ani! Sa ti se indeplineasca tot ce-ti doresti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Neata!Ellinia, imi pare rau ca esti dezamagita, din nefericire, stiu prea bine sentimentul! Eu ma bucur ca am trecut cu bine de Pasti si de ziua fetitei mele, de ieri m-am pus ceva mai serios pe slabit, pentru ca a venit caldura si mi-e rusine de mine asa...sunt pufoasa rau. Si in plus, am un chef nebun de shopping, garderoba imi e la pamant, iar ca sa fiu pe deplin satisfacuta, am nevoie de cateva kg in minus.Azi dimineata: 60.9 kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Ellinia incepe un Dukan. In primele 3 zile de atac dai jos 2 kg si o sa te simti motivata sa mergi inainte.
Asta daca iti place carnea.


Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Citat:


Ellinia incepe un Dukan. In primele 3 zile de atac dai jos 2 kg si o sa te simti motivata sa mergi inainte.
Asta daca iti place carnea.


Elena & Denisa



Nu tine, am incercat asta vara si in faza de atac nu numai ca n-am slabit deloc, ba chiar m-am ingrasat 500 de grame ... am renuntat dupa un timp si de atunci nici nu mai suport carnea de pui fiarta.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

am cam lipsit de pe forum....am fost ocupata,mai multe evenimente.....si bune si rele,asa ca in viata....

in fine,azi 1 mai raportez 74 kg.....se topesc dar cam incet.......pe forum am intrat in cursa din feb,dar cura propriu-zisa am inceput-o la 1 nov,deci in 6 luni am dat jos in total 8 kg(de la 82 la 74).

....visam sa ajung la 64,dar cred ca ma voi declara multumita si cu 67 kg la cei 1.70 m .....oricum hainele se aseaza mult mai bine si acum la 74 kg(fata de 82 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Felicitari Bonsai, ai slabit f frumos! Faci si ceva miscare? Eu vad ca am ramas cu o burta moale.... Nu.mi place deloc cum arata



Mergi la inceput