Cel putin 10 kg jos (7)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Ana draga, nu e critica, ma intrebam doar daca nu e prea putin pentru tine...nu ca m-as pricepe eu mai bine, no way!

Si eu sunt fana peste, si ieri si azi (left overs) somon afumat pe paine prajita si cu lamaie...yummy! (pt mine cu prosecco pe langa)... Eu as manca peste (sau sushi, si mai bine), in fiecare zi!

Lyada, bravo tie!

va pup si o saptamina sportiva va doresc!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Buna,
Dimineata -un iaurt
prinz- o rosie cu putina telemea de capra
ora 16 o salata cu citeva masline si twelemea capra
ora 17 -m-a rupt iar foamea-un iaurt
-ora 19 o salata
Veste proasta cu pantalonii mei verzi,ca 38 imi sint strimti pe picior si largi in talie. Marimea 36 mi-ar veni in talie ,dar pe picior nici o sansa. Chiar m-ar fi stimulat o asemenea pereche de pantaloni.In fine,gasesc eu altceva sa pun ochii.
Sa nu va asteptati miine sa spun cit am ,ca nu e cazul.Mai pe la sfirsitul saptaminii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Lulu, bun revenit! Si felicitari pentru ca se vede

Laura, tu ce mai zici, ce mai faci? Inca mai astept poza de la evenimentul ptr care te-ai pregatit

Anna, spor in tot ce ti-ai propus! Dar eu insist, ca poate pana la urma te conving , ai nevoie de sport; si daca alergi pe loc in casa 20 min in fiecare zi, cand dorm fetele sau ma rog, cand vrei tu, o sa vezi ca te simti altfel si incep si muschii tai sa fie mai fermi, nu mai zic cat de mult ajuta la slabit.

Iris, e f bine ca incerci si altceva; probabil ca la Zumba nu se acopera toti muschii si uite asa, cu ceva nou, mai afli ceva despre tine

Modificarile le fac maine in lista, cu ce imi spuneti maine, da? Va rog sa imi dati totalul kg pierdute ca sa nu fac vreo greseala pe prima pagina

Lyada, o punga de floricele nu fac rau nimanui, cu siguranta, mai ales ca nu le mananci zilnic.
Asa, asa, incepe si tu un pic de sport!
Uite, daca vreti, cele ce nu avem cum din diferite motive sa iesim afara la alergat sau sa mergem la sala, sa ne impartasim idei de sport...casnic.
De ex mersul pe loc atunci cand spalam vasele sau cand gatim sau cand coacem clatitele.
Altcineva, vreo idee?



Dulcetica, te asteptam oricand vrei sa ne spui ceva



Ioana & Arturicii'SBiblioteca Romaneasca din Canada




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns genioaranico spune:

buzna genioara nicoleta:bafta in continuare,sper sa reusiti ce v ati propus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

stai linistita iris, nu am luat-o ca pe o critica; oricum nu sunt genul care se supara din orice

arturicii, ai dreptate, stiu ca treb sa fac si un pic de sport, dar nu prea am timp, ei cam mint acum, mi-e lene de fapt, ca timp mi-as mai face; mai faceam pilates 20 min, dar acum ca am fost racit am sarit si pt asta; treb sa ma reapuc si treb sa merg si macar de 2 ori/sapt la sala, macar sa merg acolo pe banda 20 min si o bicicleta un 20 min si o sauna 20 min si tot e ceva; dar acum chiar nu am cand, ca ma pregatesc de multe botezuri si mai am cumparatyuri de facut, din mai voi incerca sa ajung si pe acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Arturicii, sunt ok. Tocmai m-am intors de la o ora de Zumba. Cu mancatul stau prost, pt ca am bagat in mine si prostii. Dar ma mentin inca.

Poze de la botez: http://laurasn.shutterfly.com/newpictures/751 Eu sunt blonda ...



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Ioi, Laura, ce faina esti!!!! Multumesc pentru ca mi-ai aratat pozele cu tine.
Iar rochita este minunata iti vine foarte fain!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui arturicii

Ioi, Laura, ce faina esti!!!! Multumesc pentru ca mi-ai aratat pozele cu tine.
Iar rochita este minunata iti vine foarte fain!!!


Ioana & Arturicii'SBiblioteca Romaneasca din Canada





Multumesc!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Buna!
Laura,sa-ti fie de bine!Arati foarte bine,dar ai potential si prin vara vei fi numai buna.Daca copiii tai sint fetita si baietelul blonduti,pot sa-ti spun ca-s dulci tare.
Azi am 63 kg spre 48kg.
M-am lasat si eu de sport....sint catastrofa!
Spor la slabit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

azi e marti,zi de raport,dar nu am cu ce sa ma laud.......stationez la 75 kg.....am citit dieta rina,chiar ma tenteaza ,dar astept sa treaca sarbatorile..........

Mergi la inceput