Cel putin 10 kg jos (7)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

"Va puteti permite sa „trisati" din
cand in cand (...) si
trebuie sa fiti, de asemenea, constienti ca aceasta
incetineste procesul de slabire. (...)Daca „trisati" si nu respectati principiile planului Rina's 90,
trebuie sa reluati regimul din ziua urmatoare si sa nu va
simtiti vinovati sau deprimati din aceas cauza."


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:


Paste Fericit tuturor celor ce il sarbatoresc astazi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Cine tine pastele azi, sa se gindeasca intens cum am revenit eu pe calea cea buna si aseara am mincat numai o salata.Yes!
M-am facut fata cuminte,pentru ca planuiesc niste shimbari in garderoba de primavara.Ma bate gindul sa imi iau si eu mai mici,(niste pantaloni) asa cum face Iris,dar n-am incredere deplina in mine.
Saptamina viitoare o sa maninc mai mult salate,ca sa intru in ei.
Eumada , ai tras concluzia cum slabesti in zilele fara proteine?
Daca avem "flori" printre noi le urez: "La multi ani!"
Paste fericit! pentru catolice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

buna


si eu la raport

MD tarziu: o felie paine+branza si musli+lapte (am descoperit la Lidl niste musli cu fructe fantastic de bune)
P: chefal la gratar&legume mexicane
C: nu stiu, am prea multe optiuni caci ieri am facut aprovizionarea

La Multi Ani celor care se aniverseaza azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Azi e ziua de vitamine si sotul meu face peste.....la gratar cu condimente si buruieni si sos de usturoi cu iaurt si mamaliga calda....si eu cu merele si bananenele in fata......nu cred ca voi pacatui,mai bine fac salata de varza si sfecla cu suc de rosii.



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

La multi ani tuturor celor ce isi sarbatoresc azi ziua de nume !

Dulcetica, felicitari!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Aiurea rau pica dieta cu Pastele....vinerea mare zi de carne,sambata legume,duminica carbo(macar mananc cozonac,pasca0,luni fructe....bleah...nasol.Sper sa ma abtin sa nu stric bunatate de kilograme date jos....

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Raportare de urgenta :
dupa 18 zile fara nici o abatere de la Rina, -3kg, azi prima abatere: in zi de amidoane, party la fetita, o felie de pizza, un pahar de cola si o lingura de tort (as fi vrut mai mult dar nu am putut, cred ca m-am detoxifiat de dulce ).
Asa ca maine sar inapoi o patratica, la proteine (oua sau branzeturi,mai cujet )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,


am disparut, program activ, dar nu mi-am facut de cap. am stat cuminte, m-am delectat cu peste din belsug timp de 2 zile.

azi cand am ajuns la birou, colega mea, care ma vede zilnic, a spus: Fetitza, ai slabit, nu gluma!

eu nu pot decat sa ma bucur.
saptamana asta este post, deci numai legume si fructe.

revin.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

mneatza,


am disparut, program activ, dar nu mi-am facut de cap. am stat cuminte, m-am delectat cu peste din belsug timp de 2 zile.

azi cand am ajuns la birou, colega mea, care ma vede zilnic, a spus: Fetitza, ai slabit, nu gluma!

eu nu pot decat sa ma bucur.
saptamana asta este post, deci numai legume si fructe.

revin.

SOACRA MARE
Doua maini stangi




Felicitari multe!

Vroiam sa inteb daca "fetita" este o expresie tipica contantenilor. Si pe sora mea o aud f. des folosind adresarea asta si ma intrebam de unde i-a venit. (pe vremea cand era moldoveanca, nu vorbea asa )



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput