Cel putin 10 kg jos (7)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Buna dimineata! Sa aveti spor la dieta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

neata fetelor, nu zic buna ca nu e, sunt obsita rau dupa ce am alergat ieri pe la banci, cumparaturi, serviciu, fete...si n-am reusit sa dorm deloc azinoapte; fetele "behaie" =tusesc si sunt racite, vomita dc le dau nurofen/panadol/peritol; astea nu vor nici un medicament...ufff

ma bucur ca va vad hotarate; eu nici nu stiu ce sa zic, ieri am fost sa-mi iau o rochita si abia am gasit ceva care sa nu-mi arate burtoiul ca de 5 luni (cred ca era si umflata rau ca bagasem 2castroane de ciorba de loboda); ma rog am divagar, ce vroiam sa zic e ca arturicii probabil are drepatte, nici nu sunt hotarata sa slabesc sau nu cred ca voi reusi si de asta nici nu merge

alta problema pe care mi-a zis-o si sotul dimineata e ca mananc prea putin, dar am si consum eneregetic putin ca nu fac decat sa stau pe scaun, nici nu ies din casa, si in concluzie dc nu cresc efortul, cu ceva sport, nu am cum sa slabesc. Eu de ingrasat nu m-am ingarsat niciodata din ce am mancat acasa, numai in vacante cate 1-2kg care nu au mai plecat si 4 kg din sarcina si uite asa am 10 mai mult

treb sa ma duc totusi la nutritionist, pe grupe de sange cica eu ar treb sa mananc cereale; deci nu stiu cum sa o mai dau; si sunt si obosita rau si racita, asa ca mi-am bagat picioarele zilele astea

o zi buna fetelor, sper sa reusesc sa ma apuc si eu de ceva mai serios, dar supa 23 apr, sa termin cu botezurile si chestii din astea...pana atunci o sa mai pun 1kg de paste in maramures :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Arturicii, multumesc de rezumat . Ma tenteaza sa incerc, dupa Paste, insa, deocamdata mananc disociat. Ma cam sperie ziua aceea de apa, cum oare poti sta o zi intreaga numai cu apa...

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Cam liniste e pe aici. Azi la pranz am mancat legume la cuptor+branza proaspata. Acum infulec o banana, diseara doar colon help, ca azi ma simt tare rau, m-a luat bine vreo viroza urata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Neata!

Anca, tu nu erai in acceasi zi cu mine? Cum de ai tu azi proteine si eu carbo?

Ellinia, cu multa placere

Alina, multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am avut un rateu saptamana trecuta si am mancat 2 sau 3 zile proteine

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Buna,

eu am mancat azi asa:

MD: ou fiert, 2 felii paine (mai mici, dar 2) si branza+ardei
G1: mar
P: gratar pui+salata verde
C- probabil broccoli cu ceva, ori alte legume ori peste



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor va asteptam la tombola http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=171652&nm=TOMBOLA-in-actiunea-Lumina-sfanta-pt-copii

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Buna!
Azi aproape in grafic,cu o mica abatere.Am intrat sa va salut si incet ,dar sigur sa ma reintegrez.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Anca, multumim de invitatie, trec si eu pe acolo numai sa ma lamuresc cum e cu paypal asta... am un cont dar nu stiu cum sa il folosesc cu acea adresa de mail.

Dulcetica, bun revenit, ptr o echilibrare cat mai rapida!

Lyada, ce meniu frumos ai avut azi! felicitari ptr vointa!

Pfua, cum sa nu tin dieta asta Rina ca de drag o tin!
Tocmai sunt ghiftuita cu o portie mare de paste (pene) cu un sos delicios (cumparat).... si ma asteapta o amandina si juma de diplomat in frigi ptr "cina" + cele 4 bucatele de cioco neagra.
Si bonus, le mananc pe toate cele de mai sus fara sa ma simt cu musca pe caciula (sau ma rog, cu caloriile-n nadragi).

Mergi la inceput