La Multi Ani Larisa! Fluturasi de 2011 (141)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, eu zic ca nu-ti face nimik ca de abia l-ai vaccinat mami! n-ai facut 2 vaccinuri la an?
mary pupici!
ally, cred ca esti emotionata de ziua lui Eddy... ce bunatati faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-yasmi-intre 5-21 zile-se vorbea la coada la paine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-bine punctat delia,oare dc l-a facut o mai fi ingrijorata?poate a uitat de vaccin, sau poate nu l-a facut pe al 2-lea,se face la 1 luna distanta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia, viss sar'mana ! sincera sa fiu uitasem pt ce au fost ultimele vaccinuri . le-am facut pt ca asa trebuia si atat! daca nu erau "obligatorii" nici nu le faceam . da, a facut ambele vaccinuri deodata la 1 an. daca este asa pot merge cu el in vizita (in casa) la cineva caruia i au aparut bubitele de o saptamana???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu zic ca da....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

anda, juniorul meu are primul somn de 3 ore si al doilea somn de 1,5-2 ore. daca nu isi face ambele somnicuri e prapat...nu te mai intelegi cu el, este marait, cade din picioare


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Waw, deci doarme in total 4.5-5 ore ziua??si noaptea cat doarme? al meu doarme de pe la 9.30-10 pana dimi la 8.30-9 si sunt multumita.ca pana ne-au iesit primii dintisori imi dormea ziua 20-30 minute si se trezea marait. Vreo 2-3 luni mi-a facut asa, si noaptea se trezea de 2-3 ori urland.Sper ca s-a incheiat faza asta...

fericita de Alexandru (11.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anda, seara adoarme de pe la 9-9.30 (maxim 22) pana dimi la 7.30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna ziua!

La Multi Ani Larisa! sa cresti mare sanatoasa scumpete mica si sa ai o viata frumoasa! yvyana sa va traiasca minunea si sa va aduca numai bucurii si fericire mereu!

Cam atat pentru acum, scriu greu de pe telefon, suntem in masina in drum spre Londra, abia astept sa ajung acasa dar abia am plecat de la soacra, mai am de asteptat vreo 4 ore

Va pup sper sa nu va dau raceala mea, mucesc eu destul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

azi dimi lipseau multi copilasi de la gradi pt ca aveau rubeola :( iar luchi in fiecare dimi atunci cand o duc eu pe I la gradi sta si se joaca cu copii.... daca este sa ia vreunul din ei dupa cat timp apar bubitele??


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Eu stiu ca intre 14-21 de zile e perioada de incubatie. si sa dea Domnul sa nu apara.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Buna ziua si de la noi!!!

Delia, am uitat sa scriu in mesajul de aseara ca tu ai spus si de Andra ca este cu tuse si mucisori.

Roxy, .

Nu stiu ce am dar de vre-o saptamana adorm foarteeeee greu. Ma pun in pat pe la 00 noaptea si adorm la 2-3. Noroc cu Duracell-ul meu ca doarme dimineata pana la 10-10.30 .


Eduard Andrei 02.04.2011



Si eu am aceeasi problema. o fi de la astenia de primavara?

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput