CONCURS: Momente KLORANE BEBE

CONCURS: Momente KLORANE BEBE | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/Images/SitePages/concurs-klorane.gif" border="0">
Produsele Klorane pentru bebelusi sunt unele speciale si fiecare mamica care le foloseste pentru bebelusul ei, stie acest lucru. Dezvoltate în conditii extrem de riguroase, produsele KLORANE BEBE cu extract de galbenele ofera bebelusilor si mamelor acestora o simplitate foarte naturala cu efect linistitor si îndeplinesc absolut toate asteptarile acestora.
Mamele pot savura cu seninatate îmbaierea bebelusilor. Pielea se transforma într-un canal minunat de exprimare a emotiilor.
Dragi mamici, va rugam sa impartasiti cu noi din frumusetetea momentelor frumoase pe care le petreceti cu bebelusul(a) vostru (a) trimitand 1-2 poze si astfel vetI intra in concursul nostru special. Momentele pozate pot fi de la baita, masaj, toaleta, schimb, plimbare. Daca in poze apare si un produs Klorane Bebe, ele vor fi si mai apreciate de juriu :)

Pentru a intra in concurs, trimite 1 sau 2 fotografii la adresa: poze@desprecopii.com
Conditii necesare: Nu uita sa trimiti numele de membru DC - si eventual descrierea pozelor tale (ce reprezinta).

Regulamentul complet poate fi citit www.desprecopii.com/info-id-7983.htm" target="_blank">aici.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Nu stiu dc am sa trimit poze pt concurs - dar un lucru e sigur, suntem fideli la samponul Klorane de 5 ani si 9 luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Au inceput sa apara poze frumoase - va asteptam si pe voi cu bebeii vostri surprinsi la baita, plimbare, masaj etc - pozele se trimit la adresa poze@desprecopii.com ( nu uitati sa precizati numele de membru)

www.desprecopii.com/Images/Upload/j2.jpg" border="0">

Daca in poze apare si un produs Klorane Bebe, ele vor fi si mai apreciate de juriu :)



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryta spune:

mai este valabil concursul?
Eu am trimis poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryta spune:

Noi folosim cu incredere produse de la KLORANE BEBE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/r2.jpg" border="0">

Haideti - inca asteptam fotografiile voastre la adresa poze@desprecopii.com



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Unde se poate vizualiza albumul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

am trimis si eu,s-a primit?



Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Momente Klorane Bebe" target="_blank">Albumul de concurs il puteti gasi AICI - iar pentru a participa va asteptam fotografiile la adresa poze@desprecopii.com



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Nu uitati - pozele se trimit la adresa poze@desprecopii.com pana la data de 1 mai (inclusiv)

Va dorim succes!

Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

nu au aparut toate pozele trimise pana acum in album, nu? ca am trimis si eu 2 acum cateva zile si nu au aparut.....

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput