CONCURS: Momente KLORANE BEBE

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello

doream sa intreb daca la acest concurs pot participa doar bebelusii, sau si copilasii mai maricei?

Eu, de exemplu, am folosit produsele de ingrijire Klorane la ambii copilasi pana la 3 anisori. In prezent inca o spal pe fetita mea care are 5 anisori cu Klorane Bebe, acum folosesc atat pentru toaleta zilnica dar si cand o spal saptamanal pe par Klorane- Gel spumant par si corp la 250 ml pentru ca micuta mea are dermatita si este singurul produs de spalare care nu-i usuca pielea.

merci
lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Mai sunt inca 9 zile ! Fotografiile se trimit la adresa poze@desprecopii.com

Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eseea

nu au aparut toate pozele trimise pana acum in album, nu? ca am trimis si eu 2 acum cateva zile si nu au aparut.....

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...




Andra, imi raspunzi si mie la intrebare, te rog?

Mami de fetita si de baietel




Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Essea - fotografiile tale nu au ajuns, te rog sa le mai trimiti odata

Important: au fost cateva zile in care au existat probleme cu e-mail-ul, drept urmare, cei care nu isi regasesc fotografiile in album, sau care nu au primit un mail de confirmare, sunt rugati sa mai trimita odata pozele - Cei care au primit mail-ul de confirmare sunt in regula

Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna, Anda, imi raspunzi te rog si mie, cand poti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

da Dorsilia - poti trimite linistita poze cu ce mici, se accepta

Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Ultimele 8 zile !


Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madlene_87 spune:

Buna tuturor, am trimis si eu acum 2 poze pentru concurs. Iustinel adora crema de fundulet de la Klorane Bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlackCat4evR spune:

Pana la urma s-a reparat e-mail-ul? Am trimis poze de la doua adrese diferite, nu am primit nici o confirmare, nici pozele nu au aparut in album...
Si mai e foarte putin timp...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

BlackCat4evR - mai verifica odata e-mail-ul

Haideti - ultimele 2 zile in care va mai puteti inscrie in concurs!

Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput