Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {3}

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Alinutza, o sunasem deja de dimineata. Ea mi-a zis ca e ok. Numai ca eu asteptam ameliorari dupa prima doza...N-am gust, n-am miros...Tudor ma vrea numai langa el.E posibil sa-i transmit si lui? Nu ai apucat sa-mi spui aseara ce ai facut la dr.
Amelia, nu stiu daca e ok nurofenul cu alaptatul...
Voi ce trucuri stiti pt ca bebe sa ia tzitzi din nou? Cred ca a fost o mare greseala ca am introdus bibe, dar trebuia sa ma mulg. Iar acum mamulg mereu pt ca nu mai vrea tzitzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Am trecut eu.

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

cine are timp sa treaca in listutza prenumele fetitei lui toni si 18.03 rectificare pt. ziua nasterii lui izish?




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

tonirro...ce ma bucur ca sunteti bine

aerelian cum mai esti?..asta e secretul...sa faci de multe ori gargara

alina bravo!!!

noi am fost azi la pediatra lui rares si ne-a zis acelasi lucru: colici foarte puternici, ne-a mai dat colief si jarodophilius pe langa protectis, bonnisan, infaocl alinan

azi a papat mai bine dra plange de iti vine sa pleci de acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

Bulinuta cum ii dai toate siropelele astea intr-o zi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

alina, ma bucur ca ai reusit sa ii dai biberon. am incercat si eu zilele trecute, in ideea ca mai plec de acasa si sa ii pot lasa lapte, dar nu a vrut.. o sa mai incerc cand o sa am nervi sa ma mulg

olga, voi ce mai faceti?

bulinuta, hai ca macar astia trec. bine ca mananca

ileana, cum te mai simti? bebe cum mai doarme?

matzaaaa, voi??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

alice - si eu am incercat sa-i mai dau bibe si, la fel, refuza ... l-a acceptat doar de 2 ori cand era foarte infometata. in rest, nu suporta nimik plastic in gura, nici tetina, nici suzeta



mutatia heterozigota a A1298C si C677T
tratment: clexane 0.4/zi, femibion 2, cetebe, magne B6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Ghiulten este super site-ul cu torturile. Multumesc!!! Listuta o s-o pun pe mailul comun

Bulimuta ai 2 baieti frumosi foc si tu radiezi toata

Lady si tu ai 2 printese frumoase foc, care da, seamana cu tatal lor!

Ileana sanatate multa! Simt cum ma ia si pe mine raceala. A venit ieri mama la mine si am profitat si m-am spalat pe cam (dupa 1 saptamana ) M-am uscat cu feonul, dar nu de tot si am iesit apoi afara. Ieri a fost frigut bine de tot si a si batut vantul

Alina sper sa-i vina pofta de mancare lui Filip si sa ia in greutate. Of, of ca tare greu greu trebuie sa fie. Da nu ti-a dat si sfaturi, cum sa-l faci sa manance?

Beatrix felicitari pentru progrese. Eu recomandasem aparatul de ;a Joycare. Este cel mai bun din cate am vazut. Eu am 2 in casa, dar daca Doamne fereste o sa am nevoie, o sa merg si o sa-l iau pe acesta.

Aly-k ce blondina frumoasa ai

Eu sunt praf astazi. Leon a dormit toata ziua legat cred ca maxim 1 ora. In rest toata ziua la san si in brate. Dupa ce-l adormeam, il puneam in patut si in maxim 20 min se trezea N-am reusit astazi sa fac nimic si nici cu David nu prea am stat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

raluca, cred si eu. ce e mai bun decat tzatza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

alexa nu vrei sa stii:
bonisan de 3 ori pe zi cate 15 picaturi
alinan seara cate 12 picaturi
protectis pe la 5 cate 5 picaturi
jarodophilius o sa incep sa il pun in laptele de dimi ca e un praf
colief in fiecare bieberon cate 4 picaturi
la infacol am rneuntat ca am vazut ca nu are nici un efect

si ii mai dau de 2 ori pe zi dimineata si seara polyvital o data 5 si o data 4 picaturi

cred ca o sa innebunesc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Carina, multumesc

Olga

Alice




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput