LMA Tudor,Ioan,Anna,Ayanna! Fluturasi 2011 (140)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Ce faceti mamicilor?

Azi a fost praf site-ul asta, nu m-a lasat deloc sa intru. Eu copiez tot ce a scris Irinuca si asa voi face. Sper sa imi reuseasca.

Roxy tot aceleasi pastile le-am luat si eu. Nu vreau bebe 2 acum, nu e cazul, nu avem spatiu, asa ca nu. Peste ceva timp da, dar acum nu.

Cami multa sanatate va doresc. Offff, sa treaca toate cat mai repede.

Delia cum se simte tatal tau?

Ally voi ce faceti mami? Ce face printul?

tuturor fara exceptie.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhynna spune:

Buna ziua si de la noi...Insanatosire grabnica tuturor prichindeilor bolnaviori va urez...

Intreabarea e unde tund si eu o Sophie cu un cap bufant la un pret accesibil ?Ati tuns vreuna dintre voi copilul la o frizerie de copii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada da nu v-a dat de luat nici un antibiotic?
ca ma gandesc ca asa ar fi fost normal
deoarece acolo e mereu loc umed
si se da cu mancare
offffff
da lapte nu bea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna seara!

M-a rugat Delia sa va transmit ca nu poate intra pe internet , ca nu il poate accesa(banuiesc ca din motive tehnice). Ii este dor de voi si va pupa pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Si Strumpitz a ajuns cu bine! Au stat putin blocati in trafic in cateva locuri dar a fost ok drumul. Este cam racita dar urmeaza un tratament si este mai bine...Sophia este si ea ok!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Andreea, suntem bine mami! Dupa faza urata de pe picassa parca nu mai am nici un chef de forum. Daca nu ma ruga Delia sa transmit acel mesaj, nici nu intram. Ne pregatim pentru petrecerea din weekend cand ne vin surorile, prietenii, cumnatii sa sarbatorim ziua lui Eduard.Inca mai fac liste si planuri ce si cum sa fac ca nu am pe nimeni sa ma ajute dar, ma descurc eu. Curatenia am facut-o, mai am doar sa sterg praful inca o data,aspirat+ spalat pe jos dar de asta se ocupa sotul, eu ma bag in bucatarie la bucate. Maine am geamurile in program + frigiderul! Va pupam mult! Am vazut poze cu minunatia ta si este bestial...imi este tare drag si imi place la nebunie cu zambeste el mereu, ca si Duracell-ul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Rhynna, nu stiu sa iti raspund la intrebare! Eu nu vreau sa-l tund pe Duracell, are un par asa mare,des si cret ca imi place de nu mai pot . Sa vedem cum se comporta la vara cu acele calduri de nesuportat...dar nu il duc la frizer ca sigur nu sta ca are mancarici in fundulet...poate ii bag eu masina in cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarApr2011 spune:

Capitol nou !!!

Mergi la inceput