M-am hotarat.............adoptie(79)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Buna, fetelor. Voiam sa va intreb daca au inceput sa se vada efectele noii legi a adoptiilor si in ce fel sunt ele vizibile si bine-venite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

JASMIN.....dupa cum au povestit si fetele pe forum nu se vede nicio imbunatatire a situatiei, nu ne suna nimeni !
Eu am o propunere : ce ziceti daca la inceputul lunii iunie (pana atunci poate rezolva si ei problema cu soft-ul) sunam fiecare la AS care se ocupa de caz si centralizam informatiile pe forum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui malex

JASMIN.....dupa cum au povestit si fetele pe forum nu se vede nicio imbunatatire a situatiei, nu ne suna nimeni !
Eu am o propunere : ce ziceti daca la inceputul lunii iunie (pana atunci poate rezolva si ei problema cu soft-ul) sunam fiecare la AS care se ocupa de caz si centralizam informatiile pe forum!


de acord,
mai asteptam pana in iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Da, si eu i-am spus AS ca o las sa respire 2 saptamani. :D daca m-or tine nervii pana atunci :)).
Daca aflu ceva totusi in astea 2 saptamani, va sun. ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

LA MULTI ANI! pentru cele/cei care poarta numele sfintilor Constantin si Elena.
Multa sanatate, fericire si implinirea tuturor dorintelor!
La Multi Ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

LA MULTI ANI !!! tuturor care poarta numele CONSTANTIN si ELENA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

LA MULTI ANI COSTANTINI SI ELENE !

Si o veste buna: a inceput saplece listele de la ORA cu primele potriviri. Dureaza cam 10 zile pana ajung la DGASPC-uri, dar tot e un inceut. Si am scris si ORA, cand o sa am raspunsul, o sa vi-l comunic.
Se pare ca incepe sa rasara soarele si pe strada noastra !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

''LA MULTI ANI COSTANTINI SI ELENE !

Si o veste buna: a inceput saplece listele de la ORA cu primele potriviri. Dureaza cam 10 zile pana ajung la DGASPC-uri, dar tot e un inceut. Si am scris si ORA, cand o sa am raspunsul, o sa vi-l comunic.
Se pare ca incepe sa rasara soarele si pe strada noastra !''

ufff......poate incep sa se miste lucrurile. Imi este dor de momentele cand stam cu sufletul la gura citind cum una din noi este chemata la directie sa i se prezinte un copil.
Asteptare cat mai scurta tuturor si cat mai multi copii declarati adoptabili!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

ar cam fi momentul sa fie soare si pe strada noastra
eu am dat telefon si eu astazi la AS, si mi-a zis ca nu au primit nimic
:(((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alabina spune:

La Multi Ani pentru toti sarbatoritii de azi.

Si eu am sunat azi si mi s-a spus ca nu au primit nimic. Dar de ce dureaza 10 zile de la ora la directii? Doar nu vin din spatiu, cred ca si de acolo se ajunge mai repede. Oricum ,important este ca am sunat cu toatele si punem presiune pe ei. Poate, poate se va intampla ceva. Si eu astept raspuns de la ora si va spun de indata ce il primesc.

O seara placuta

MTHFR C677T Heterozigot, PAI - 675 Heterozigot 4G/5G, 4 sarcini oprite in evolutie,mutatiile descoperite dupa ultima sarcina

Mergi la inceput