Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {2}

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

neata maiii fetelor am avut o noapte pfoai belea.


am descoperit ca am o sticluta de bonissan neinceputa si am inceput-o aseara si mi-a dormit copilu d la 19 la 22 (l-am trezit eu sa pape),apoi pana la 2,apoi 4.30 si 7.20 .ne-am jucat pana la 9.30 si l-am acum doarme.


Insa ce ma fac ca i-am sarit baia si am vazut ca are tendinta sa-mi adoarma la ora 19 ca nu doarme pe zi,sa vedem azi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

rotarix asta pentru ce mai este si cat costa?


intru si eu in 3 perechi de blugi mai am doar 2 kg in plus dar mai vreau eu sa dau cateva jos sa ajung la greutatea pe care o aveam la nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Rotarix-vaccin pentru rotavirus!un virusache care da enterocolita cu diaree, varsaturi, febra...si se joaca...ba un scaun normal...ba iar diareic...si tot asa...eu cu Rebecca amfost internate.e nasol rau

Ligia..de la ce varsta ai par alb?Io de la 11 ani..ceva fire...si acum am destule cat pt. o baba




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Recomand la roche posay spray pt copii. Mie mi-a placut ca e usor de intins si intra repede in piele. Nu ramane pielea lipicioasa ca dupa crema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Rotarix-vaccin pentru rotavirus!un virusache care da enterocolita cu diaree, varsaturi, febra...si se joaca...ba un scaun normal...ba iar diareic...si tot asa...eu cu Rebecca amfost internate.e nasol rau

Ligia..de la ce varsta ai par alb?Io de la 11 ani..ceva fire...si acum am destule cat pt. o baba




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca




lady am fire albe de la 16 si m-am vopsit ni de zile dar acum 6 ani mi-a casut jumatate de par pe fond de stress si nu m-a mai lasat dr dermatoloaga sa ma vopsesc si am constata k este chiar frumos asa bicolor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Lady, si mie mi se pare scump. Mai ales ca trebuiesc facute doua doze. Dar mara mai pune mana pe fata lui, ii mai baga degetele in gura.. Altfel nu il faceam.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Recomand la roche posay spray pt copii. Mie mi-a placut ca e usor de intins si intra repede in piele. Nu ramane pielea lipicioasa ca dupa crema

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)


e bun si eu tot d-asta i-am luat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Lady, si mie mi se pare scump. Mai ales ca trebuiesc facute doua doze. Dar mara mai pune mana pe fata lui, ii mai baga degetele in gura.. Altfel nu il faceam.


Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)

fb!Eu una sunt inraita cu sanatatea...umblu si desculta pt. sanatate! insa luna asta ne-au lovit cu 400 lei recalculare gaz...deci ciuciu vaccin...poate il fac luna viitoare...sa vad...si a doua doza la 6 luni




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Mie asistenta doct de familie mi-a zis ca se face pana in 4 luni, dar eu la mara l-am facut la 5 si 6 luni.
Cum sa nu umbli desculta, mai ales cand e vorba de sanatatea copiilor? Te inteleg perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

lady stiu ca ii facuse si nasa mea lui matei al ei dar nu mai stiu la cate luni se face la o varsta anume?


alice,ligia bagat la cap dar deja i dam cu crems de-acum cand iesim afara? eu trag copertina la carut si e umbra.

Mergi la inceput