Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {2}

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

LA MULTE LUNITE SI MULTI ANI.....BEBE SVEN SI BEBELINELE IOANA TEODORA SI IULIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sara_

cateva poze mai recente
https://picasaweb.google.com/117260797393410259869/Sara_?authkey=Gv1sRgCJHpsq--v5-WxwE#

mamica fericita de baietel mare Sebi si fetita dulcica Sara Antonia

Happy mamosul
www.youtube.com/watch?v=SjiPAbwV6ng" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SjiPAbwV6ng


Ce copilasi frumosi ai , dar au cu cine sa semene...
Expresia Sarei cu prosopul in cap o cunosc de undeva....de la Antonia mea...
E o gingasa, iar rochita voastra de peste hotare m-a dat gata de cand am vazut-o....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Sara, Alice, Olga, Alina (va citez doar pe voi pt ca am vazut pozele voastre recent), mi-e rusine sa pun poze cu mine cand vad cat sunteti de frumoase, iar de bebelusi nu mai vorbesc!

In alta ordine de idei, si noi ne-am inceput ziua la ora 6, ca de obicei, cu partzuri, incercari de kk (una dintre ele reusita pe lenjeria mea ), regurgitari si impresia mea ca se ineaca. Daca l-ar vedea cineva care nu stie ca asa face de regula va jur ca l-ar duce la camera de garda! In secunda in care nu se mai screme adoarme si nici nu se simte cum respira, ca peste 5 minute sa o luam din nou de la capat. Asta in fiecare dimineata.

Dar nu pot sa fiu nemultumita, aseara a adormit la 8.30, s-a trezit sa manance abia dupa miezul noptii, si apoi aproape de ora 5. Timp in care nu a miscat si nu i s-a auzit respiratia. Ei, dar dupa asta incepe reversul medaliei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata fetelor

distram si obosim bebelusii cu colacel de inot pt bebelusi
o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata!
Eram si noi prezenti pe la 2, apoi la 5 jumate. V-am citit dar pana sa raspund adormea mandru si ma culcam si eu repede

Sara, ce frumos e sebi nu ca saruca n-ar fi, dar el e asa expresiv :) sunteti frumosi

La multi ani Bianca!

Ligia, mami, mara avea 6600 la 4 luni :))

Le faceti Rotarix-ul? Eu luni merg sa il cumpar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Rotarix am vrut si noi...dar nu ne permitem financiar

si noi treji la 03.00 si 06.00-dar nu am mai avut puterea sa ma ridic din pat




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Adc, pt. mine esti frumoasa

Faith...la 51 nu esti skinny?ce inaltime ai?




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Alinaaaaaaaa..pe unde esti, draguto?

Nicole, superbissime rochii!!




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Biencutza!!!!sa fii sanatoasa si sa ai o viata frumoasa, scumpa!

SimonneL-eu mai sper sa ne mai scrii!




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Neata!
Eram si noi prezenti pe la 2, apoi la 5 jumate. V-am citit dar pana sa raspund adormea mandru si ma culcam si eu repede

Sara, ce frumos e sebi nu ca saruca n-ar fi, dar el e asa expresiv :) sunteti frumosi

La multi ani Bianca!

Ligia, mami, mara avea 6600 la 4 luni :))

Le faceti Rotarix-ul? Eu luni merg sa il cumpar

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)


EU AM ZIS K ESTE UN GRASAN DAR PEDIATRA A SPUS K PANA LA UN AN NU EXISTA COPII GRASI... a spus k n-o sa mai ia asa mult.. sa vedem
foarte frumoasa familie sa-ti traiasca crestinul Radu si superba Mara
pup

Mergi la inceput