Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 {2}

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

rafael mai are putin face 3 luni si eu nu am facut nici un act

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

mihaela eu ziua il culc pe rafal in scoica il legan si-i cnt aaaaaaa.aaaaaaa,aaaaaaa si apoi in tranfer pe burta mea si- ma mai plimb putin cu el prin casa dupa care ma asez rezemata pe 2 perne mai mari si astfel dormim amandoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

multumesc de urari feteloor!!
- la multi ani Dari!
= Alice-cum sterg mesajul?hai k am facut o mica prostie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

neata fetele

noi am adormit pe la 12 si s-a trezit la 7, a papat 60 ml, s-a culcat, s-a trezit la 9 a mai mancat 70 ml si la 11 s-a culacat iar...mai frate io innebunesc cu mancatul asta

LA MULTI ANI pt MADY si DARI!!!

danezza io zic sa ne intalnim noi doua doar

ghiulten si Filip tot asa face la calciu...ca trenu, eu il pun in 20 ml de lapte si il dau asa

mady intri pe mesaj si acolo in bara aia de deasupra mesajului ai mai multe butoane unul cu un mic creion e editare..intri pe el si pe urma stergi


bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si de Filip Andrei (10.02.2012 - 11:55)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

am uitat sa va spun ca ma pus si eu in sfarsit poze cu bb Filipone



bulinuta mamica de bulinel dragutel Rares Ioan (19.07.2006 - 9:37) si de Filip Andrei (10.02.2012 - 11:55)

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

La multi ani Mady!

Mihaela, de ce nu incerci sa-i dai seara lapte praf pana se stabilizeaza lactatia si asa dormi si tu un pic mai bine noaptea, daca nu te odihnesti o sa pierzi lapticul.

Georgia, vorbeste cu medicul despre anticonceptionale, din cate stiu eu nu prea sunt bune in trombofilie.

Altesa, de ce trebuie sa-l pazesti pe Rafael cand doarme pe burta? Mie mi se pare ca e mult mai sigur decat dormitul pe spate, Vladut numai asa doarme in ultima vreme, pe o parte nu mai am sanse sa-l asez pentru ca se aseaza imediat pe burta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dr_anca spune:

Salutare!

La multi ani Mady!

Mama ce vant am zis ca ma ia pe sus desi sunt destul de mare de fel

Am fost si eu si m-am intalnit cu contabila si am trecut copilul pe livret daca asa trebuie. Sper sapt asta sa rezolv actele.

Alice soacra cand vine in vizita sa ma ajute incearca sa ma substituie cu totul. Adica incearca sa preia si rolul de mama si asta ma seaca la culme. Eu imi impart timpul meu cu Sara cu ea dar 80% din timp sta soacra cu ea . In fine nu vreau sa imi mai fac sange rau ca si asa ma rastesc la bietul copil care nu pricepe nimic.
Dar vreau sa imi rezolv treburile cu actele si ce mai avem de facut ca sa nu mai vad a cincea roata la caruta prin casa pana nu ma mut si vin sa ma ajute.

O saptamana usoara va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

la multi ani, mady!
la multi ani, dari!
la multe lunite gemenasilor de anahadasha, bulgarasilor de mylady, yasmis, annissia!
anca - noi trebuie sa trecem copilul pe livret?
vreau sa va anunt ca noi am petrecut prima noapte fara nicio lumina aprinsa... ariana a marait putin cand am stins lumina, am mangaiat-o si i-am vorbit si s-a linistit... a dormit fata cu lumina stinsa!



mutatia heterozigota a A1298C si C677T
tratment: clexane 0.4/zi, femibion 2, cetebe, magne B6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

kraluca-multumim!




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

La multi ani mady!
La multi ani dari!
La multi bebe Alexa! Si la multi ani si celorlalti bebelusi ! Pe Alexa o tin usot minte ptr ca stiu ca lady a nascut a 2-a zi dupa mine .
Gata m-am intors si eu de la dr si de la primarie.
M-au trecut toate apele cind au intepat-o mititica, si in ambele picioruse , i-am facut si rotarixul, nu-l aveam in plan si nici bani la mine , dar ii duc zilele astea dr banii. Mihaela, parca tu intrebai cit costa rotarixul- 290 ron. In rest suntem bine , am mai luat 900 g si 3 cm in lungime.
La primarie mai trebuie sa fac un drum maine, sa mai duc o foaie, pe care nu mi-a spus nimeni ca-mi trebuie. Alice, cred ca birourile sunt tot acolo in mall, dar eu in decembrie mi-am scimbat buletinul si adresa , m-am trecut pe lazu ca sa nu stau la coada la Constanta . Dincoace la primarie nu stai niciodata la coada, nu au asa mare activitate.

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput