*****Capsunici in jeans Mai Iunie2007 (3)*******

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Multumesc Mada!
Da, am operat-o pe 10 aprilie la o clinica particulara.Astept sa vad daca vor fi imbunatatiri.

Super ca sunteti bine!! Distractie maxima la munte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Mada, sarcina usoara in continuare! ma bucur ca esti bine!

Andreea, mi-a facut ieri dupa masa febra mare , peste 39, are gatul rosu, rosu, cred ca de la umblat prea dezbracata ni se trage, sau o fi vreun virus ca si alexandra a mers in maneca scurta si nu are nimic, inca ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

io am ramas fara voce n-ar fi rau sa raman asa..spun unii

Madi, La multi ani!!! sa va traiasca pupusia de 5 anisori..am vazut niscai poze pe FB

noi il serbam pe David pe 15.06 din motive de concediu, cu copii lui. La gro sa ii duc prajiturele pe 30.
Azi i-am dus o poza. ca eram restanta. la ei la gradi pe holul de intreare e o rama mare, la nivelul lor cu toti cei care isi serbeaza ziua in luna respectiva, egal ca-s copii si educatoare;

m-am gandit sa le cumpar niste tricouri albe ii pun sa le picteze si apoi daca e vreme buna ii duc la un loc de joaca pe langa mine. cred ca-s vreo 10 copii, ca am si frati care-s colegi cu R.

Ideei mei aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Multumim pentru urari, s-a serbat "in familie" la Disney, n-am putut alege tortul cu ce sa fie, de fapt cred ca toate vin cu Mickey&friends; dar el a fost bucuros sa sufle in lumanari pana s-a saturat, ca in fiecare an.
Una peste alta ne-a plouat si am inghetat de frig, noi mai mult, ca el era echipat mai bine; in ciuda vremii ne-am plimbat destul si ne-am simtit bine.
O sa revenim la Disney dar intr-o luna de vara, ca ne-am lecuit cu aprilie, 8 grade cu ploaie

ceva poze:
https://picasaweb.google.com/cinca.clementina/DISNEYLAND2012?authkey=Gv1sRgCK3K_tHU4PyHSg#5736804458663967554

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Ella, faine poze. Mi se pare sau era f multa lume pe ploaie, atunci cum e cand e cald?

Noi bolim cand e mai frumos afara, a urmat alexandra cu 39.6 asta noapte. Sper ca e ceva virus si le trece , maine mergem la exudat. Dar s-au plimbat in weekend in rochite cu buline cu maneca scurta, cu toate ca e fff cald, sufla vantul si e cum e mai rau, ca fug si transpira si de sunt in maneca scurta ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

La multi ani Liv!
uite c-ai intrat si pe fbk

Betty,
da, era aglomerat rau si pe ploaie, motiv pentru care multe atractii le-am sarit ca nu aveam nervi sa stam la coada ; la Buzz Light Year atat am stat 1 ora la rand, dar lui i-a placut mult, se uita si des la Toy Story si ii plac toate personajele.
Mi s-a parut si asa un efort de vointa ca sa-mi irosesc atata amar stand la cozi, dar excursia era pentru , asa ca am facut orice sa se simta bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella_74

La multi ani Liv!
uite c-ai intrat si pe fbk

Ella


Am primit notificari pe email ca m-ati felicitat acolo asa ca am intrat sa va multumesc.

Cat priveste tortul lui David chiar ca forma nici n-a mai contat cata vreme l-ati serbat intr-un taram de poveste! Si pe ploaie as fi fost fericita sa ajung la Disney cu ai mei, frumoase poze.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaiulia spune:

Liviana! Multa sanatate si fericire alaturi de familia ta!
Betty sanatate fetelor! Sunt mai bine? Probabil e virus. Doar frigul fara virus sau bacterie nu da probleme.
Noi am fost la munte in weekend si desi era zapada in jur soarele incalzea destul de tare. Asa ca Andrei s-a simtit indreptatit sa renunte si la tricou. S-a bronzat pana la brau.
Ella foarte frumoase fotografiile. Sper sa ajungem si noi la Disney cu baietii candva.

Mamica de David Andrei 10 iunie 2007 si 19+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyR spune:

Mada, tind sa cred ca e virus cules de andreea de la gradi, ca prea au facut febra la fel amandoua si acum ma simt si eu rau. Cam mare febra parerea mea , dar numai o noapte a durat. Acum sunt binisor, andreea tuseste, alexandra inca nu ... azi le-am facut exudat nazal si faringian si sa vad ce iese, ca nu le-as mai da antibiotic mai ales ca au stare buna si in februarie au luat ultima data. Dar atata dureaza analizele astea, nu inteleg de ce ... la andreea la gradi au fost cazuri de streptococus pneumoniae cu manisfestari, altii au fara nici un simptom ... sa vedem ce iese si la noi.


La multi ani! Liviana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Multumesc fetele pentru toate felicitarile primite pe toata canalele!
Pentru mine a fost o zi normala, dar seara am primit un buchet maaare de flori de la sot, nici ca se putea sa-mi ofere ceva mai frumos.
Va pup si ne revedem pe 14 mai cu impresii de la Barcelona!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

Mergi la inceput